Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 12 éves vagyok és fogyni...

Turok123 kérdése:

12 éves vagyok és fogyni szeretnék hogy tudok lefogyni? Mert már olvasgattam de az mind felnőteknek szól.

Figyelt kérdés
52kg vagyok és kb 165cm
2014. jún. 25. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz fogyni? 165 cm-hoz az 52 pont ideális.
2014. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell fogynod, ez még ideális súly. Ahogy nősz, úgy változik az alakod is.

Változatosan egyél mindent, de ne vidd túlzásba az adagokat. Ne Mekis kaját, csipszeket egyél, és mozogj sokat.

2014. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

a módszer egyszerű


költözz hozzám és egyél annyit amennyit én


részletek:


baromi lusta vagyok és nem csinálok magamnak kaját viszont mikor eszem akkor annyit amennyi belém fér, gyakorlatilag akármilyen kajából

ez egy jó módszer bár hogy mennyire egészséges az már más kérdés :D

de még itt vagyok!

2014. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fényember ***** válasza:
Ez pont megfelelő test súly!..De ha ez megnyugtat még nagyon sokat változhat a tested hisz még csak 12 vagy :)
2014. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem azért akarsz fogyni, mert nem látod magad fittnek edzettnek. Hidd el nagyon sokat fogsz meg változni. De vmi sportot nyugodtan végezhetsz pl. Foci, kosár , tennis, bicikli vagy csak szimplán reggel/este 10 fekvő:). Egyel viszonylag jó minőségi kaját mert meg nem vagy túlsúlyos, de azzá válhatsz. Mozogj az a lényeg!
2014. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!