Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok egy jól bevált diétát,...

Tudtok egy jól bevált diétát, amivel lehet 10-20 kg fogyni?

Figyelt kérdés

197 cm vagyok, és 106 kg

(a diéta közben fitness terembe járnék)



2014. júl. 1. 13:27
 1/5 bibi666 válasza:

Én a helyedben azzal kezdeném, hogy életmódot váltok.

Este 1700 után egy falat sem. Kenyér minimális, de az is rozskenyér, búcsút intenék az édességnek, zsíros ételeknek.Én azt tartom szem előtt, hogy minimális energiabevitel,maximális energialedás.

Gyaloglás, kerékpárpzás..

Én e szerint élek, és nincs gondom a kilókkal...

2014. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Norbi Update. Ez életmódnak készült, tehát ne hagyd abba!

Egy másik életmód a paleolit, amit szintén kipróbálhsatsz, ha szimpatikus.

2014. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. júl. 1. 21:58
 4/5 anonim válasza:
Alacsonyabb szenhidrat (ill. kaloriabevitel), tehat semmifele keppen se koplalas, napi legalabb 4 etkezes, de az optimalis 5, az meg, hogy 5-6 utan mar ne egyel, nem nyer ertelmet, inkabb az nyer ott ertelmet, hogy ilyenkor mar sokkal kevesebb szenhidratot fogyasztjunk, mint amennyit beveszunk a nap elejen, illetve ilyenkor keruljuk a zsiros eteleket. Az etelek kimerese, illetve kaloria (meg persze a szenhidrat) szamolasa nem rossz dolog, de ugy se rossz, ha tudatosan probalsz taplalkozni, tehat ez alatt azt ertem, hogy nem grammra pontosan szamolgatod mindig. Termeszetesen sok zoldseg jaruljon az etrendhez, nasik elkerulendo dolgok. :)
2014. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hozzafuznem, en igy fogytam le 11 kg-t egy hoszabb idotartamba, de nem is kell gyors eredmenyre varni :)
2014. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!