Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az hogyan lehetséges, hogy...

Az hogyan lehetséges, hogy nekem már 10-12 éves korom óta refluxom van, és mindig úgy, hogy néha jobb néha rosszabb?

Figyelt kérdés

most pont egy elég rossz időszak van számomra, már 2 hónapja hol jobb hol rosszabb, nagyon minimálisan ízetlenül fűszerezetlenül étkezem, könnyű ételeket, de néha így is előjön


de, hogy lehetséges, hogy 10-12 éves korom óta, gondom van vele, most jöttem rá, hogy ugyanezt az érzést éreztem már akkor is csak nem tudtam mi okozza..a stressz mint kiváltó ok akkor még nem is játszott közre, legalább is annyira nem lehetett nagy stressz az életem..ennyire a genetika dönt mindenek felett


nagy ez egy erős érv amellett, hogy ne adjam tovább semmilyen gyereknek ezt a rossz tulajdonságot:\


20f



2014. júl. 23. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
A reflux sok esetben az érzékenyebb gyomor miatt van. Ez megfelelő étkezéssel teljesen tünetmentessé tehető.Én magamról is tudom, hogy már gyerekkoromban sem tudtam bizonyos ételeket (szalámi, kolbász) reggelire enni, az ilyeneket végképp ki is iktattam. Később felnőtt koromban stresszes időszakban (és ha túlettem magam !!!), akkor is jelentkezett déli-esti étkezésnél. Most már tudom azt is, hogy este valóban nem szabad sokat enni a lefekvés megelőző 2-3 órában.
2014. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!