Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves vagyok 32 es a karom...

Norby1444 kérdése:

17 éves vagyok 32 es a karom 60 kg vagyok a magassagom 168 cm és az a kerdesem hogy milyen táplálék kiegészitőt ajánlanátok? Hogy kb 37 es karig nyomjam fel de ne értsétek félre járok edzeni minden nap

Figyelt kérdés
Tudom hogy kb kell egy fél év ha nem több, remélem tudtok adni egy pár jó tanácsot
2014. júl. 29. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sárga kapszulát, mert szerintem hiányos a tudásod. Pl. minden nap edzeni nem jó, pont hogy gátolja a fejlődést.
2014. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
minden hetkoznap es hetvegen piheno ugy ertettem
2014. júl. 30. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden nap minden izomcsoport, vagy minden nap különböző izmokra edzel? Van valami összeállított edzésterved, vagy lemész, és csinálod ami eszedbe jut?

De mondom, olvasd el a sárga kapszulát (ingyen letölthető), és sokkal okosabb leszel, nem kell itt kérdezgetni.

2014. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oke kosz szepen az otletet elolvasom:D
2014. júl. 30. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!