Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vagdosom magam. Nem tudom...

Vagdosom magam. Nem tudom miért élvezem?

Figyelt kérdés
Mindenek előtt, ha valaki már most írná, hogy "jajj, te nyomorék emós állat,inkább ásd is el magad,mindenki jobban jár..." Ebböl köszönöm nem kérek, kaptam már eleget. (Mellesleg nem vagyok emós,sem rocker,sem semmilyen más szokatlan stílust képviselő személyiség, csak egy lány, egy átlagos lány aki kezd megfulladni a problémáiban) Kb 1 hónapja, hogy 2x is lekövéreztek, és le "alacsony"-oztak (13 éves vagyok, 156cm , és 47kb) 2 hete nem eszem, és napról napra gyűlölöm magam. A sok sértés következtében, elhittem hogy egy rakás sz*r vagyok, és nem érek semmit. Kb 1 hete, hogy megpróbáltam kárt tenni magamba. Eddig 3x meg is tettem (kar,comb) és hiába "baromság" megnyugtat, és olyankor mindenről megfeledkezem, minden rosszról. Nem akarom megölni magam, erről szó sincs. Csak már nem bírom... A barátaim elküldtek pszhilógushoz, de most ha elmondom egy vad idegennek az majd segit?? Valaki, lehetőleg olyan aki átélt hasonlót, (talán ők jobban értik, és tapasztaltabbak) tudna segíteni?

2014. okt. 11. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért csinálod, mert egy minimális szinten valóban megnyugtat. Tudod a problémáidat olvasva, kicsit vicces, hogy, hogy a fenében lehet ezen ennyire kiakadni, hogy 2-szer ledagadtoztak. Mindenkinek a saját gondja a legnagyobb, de azért azt 13 évesen is beláthatod, hogy ennél azért sokkal keményebb dolgokkal kell majd megküzdened később. Itt lenne az ideje kicsit összeszedni magad és nem minden hülye osztálytársad beszólásától kiakadni.
2014. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! 12,5 eves leszek, es depressziós voltam. De soha nem gondoltam az öngyilkosságra, sőt nem vagdostam magam. Majdnem megeroszakoltak 12 évesen, Ugyanebben az évben megvertek a kilencedikesek, tizedikesek. Mar tok mindegy, meg mindig pszichológushoz nem jarok, amugy dohányzom,mert megnyugtat, nem vagyok lázadó, 4-5 vagyok minden tantárgyból, magambafojtok mindent, alig vannak barátaim, de őket Imádom, tumblin elem ki magam, es megsem vagdosom magam. Dagadt vagyok, vagyis pontosabban anorexiás, de én akkor is állítom hogy dagadt vagyok. 160/12,5/52 na, most mond hogy akkora a problémád, tudom nekem se nagy, de kiskorom óta vernek az oviban a gyerekek, alsóban a gyerekek, most pedig nyolcosztalyosba kerultem, es összevesztem az összes felettem járó osztállyal szinte, de ez hosszú történet. Egyébként meghalt a legfontosabb szemely az életemben, sőt kettő is fel Even belül, most kerlek, hogy ird le újra a történeted es gondold at. Az apró dolgokon nyafogsz. Tudom hogy rossz a tied is, de gondolj bele van rosszabb is. Ha gondolod irj privatot, skyprolhatunk, chatelhetunk, es akkor könyebb beszélgetni. Joejt: Fanni
2014. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Családon belül mondják nekem, hogy egy nagy 0 vagyok, egy tehetésgtelen kislány, tavaj év végén egy nagyobb lány megpróbált megütni, anyukám, aki nekem olyan mint az iker testvérem, 1 hónapja külföldon van, és lehet hogy ez semmi ahoz képest ami másnak van, de hiába lesz mindig olyan akinek rosszabb, attól még a tied is fájhat...és ez az amit sok ember nem ért meg...✋
2014. okt. 11. 19:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nézd, te ezt írtad magadról: "aki kezd megfulladni a problémáiban) Kb 1 hónapja, hogy 2x is lekövéreztek, és le "alacsony"-oztak " Szerintem nincs olyan ember akinek ennél kevesebb problémája akadna az életben, mégsem vagdossák magukat és sikítoznak a pszichológusért. Csak annyit tudok továbbra is mondani, hogy ennél 100-szor durvább dolgok is fognak veled történni és jó lenne, ha akkor sem kötnéd fel magad. Bármikor mondhat neked valaki valami rosszat, nem kell vele foglalkozni. Engem mennyit csúfoltak ennyi idősen, pl. a szemüvegem miatt, de az igazat megvallva egy idő után baromira nem érdekelt, foglalkoztam a saját dolgaimmal és a barátaim szavára adtam, nem minden hülyének a beszólását hallgattam a suliból.
2014. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia engem is nagon sokat bántanak a suliban le dagattoznak de márt rájöttem irigy kutya mind és nem velem van bajuk hanem magukat nem birják elviselni am én is vagdostam magam de márt 1 éve leszoktam hulye döntés volt hogy vagdostam magam belátom ...te is probáld a szép dolgokat látni az életben..legyen szép napod
2014. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia. egy éve én is elkezdtem bántani magam.Úgy éreztem,hogy ez segít.Hogy láthatósebeim lettek nem csak olyanok amik belül fájnak aminek nincs kivül jele. Megtetttem egyszer kétszer majd sokszor. nem tudtam leállni. ezáltal a combomon és a csuklomon olyan mély sebeket ejtettem hogy örök életemre ott fog maradni a helye.A mai napig bánom bánni is fogom egy életen át amit tettem. Az tudom mondani hogy most hagyd abba amigtudod mert függő leszel . És utána nagyon nehéz abbahagyni.Nekem szerencsére sikerült. De a mai napig harcolok hogy ne bántsam magam megint.


Halgass a barátaidra igazuk van. Tudom most arra gondolsz hogy ugyse segít meg hogy teaztán biztos nem mész el. De hidd el jobban jársz ha elmész ő majd tud neked segíteni.


Írj privit ha gondolod(L)

2014. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen az hogy miket mondanak rád, szard le és meg is van oldva a problémád, és akkor nem kell vagdosni magad. Csinálj tumblit, és 'tumblizd' ki magadból azt a mi bánt. Az is megnyugtat, és még csak nem is káros:)
2014. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj nem foglalkozni az ilyen gyökerekkel, mert sokkal többet érsz náluk. :) Ha pedig nagyon szükséged van a fájdalomra, hogy lenyugodjál, legalább olyan módszert válassz, ami nem hagy maradandó nyomot és nem életveszélyes...
2014. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!