Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék! Kérlek...

Hízni szeretnék! Kérlek mondjatok női tömegnövelőket! 16 éves vagyok,170 cm és 47 kg. hízni szeretnék májusig 8 kg-ot. Ez összejöhet?

Figyelt kérdés
Sokat próbáltam változtatni az étkezésemen, de nem segített semmi. Egészséges vagyok, csak rettentő sovány. És ezt már meguntam!! Szeretném elérni az 55kg-ot, mert ez a célom. Hogy végre én is felvehessek egy bikinit szégyen nélkül.
2015. jan. 11. 17:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem emiatt ajánlottam a Sárga Kapszulát.


De jaj ez nekem olyan furcsa téma. Én annyit tudnék röhögni a tömegnövelésen :)


Mármint, nem ajánlják a cukros italok fogyasztását (éljen az egészség) de közben 200g szénhidrátot megesznek, tömegnövelőben is cukor van.. és akkor megkérdezi egy hang a fejemben: MI??

Erre én: Ki beszél? :D


Olvasd el a sárga kapszulát, meg fogadd meg az előző válaszoló tanácsát.


De az 1. válaszom környékén én is írtam, hogy el kellene kezdeni növelni a kalória bevitelt, ehetsz több szénhidrátot (írtam gluténmentesre a lekváros rizst mint desszertet és plusz kalóriát)


De előző válaszoló leírta röviden a lényeget.

2015. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Utolsó te okos! A cukor a glikogén raktárak visszatöltésére van, a többi ch alacsony gi indexű, lassan felszívódó.
2015. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!