Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen multivitamint ajánlanát...

Milyen multivitamint ajánlanátok az alábbi problémákra?

Figyelt kérdés
Stressz, ki vannak az idegeim, hullik a hajam. Eddig Biovanne-t (hajhullás), és MagneB6-ot vagy Neuroptimot (idegek) szedtem külön-külön, de most nincs erre pénzem, jó lenne egy olyan multivitamin, amiben egyben megvannak ezek az ásványi anyagok, viszonylag nagy mennyiségben (jód, cink, magnézium, B vitamin).

2015. jan. 20. 20:41
 1/3 A kérdező kommentje:
És lehetőleg ne növelje az étvágyat, mert nekem annó az Actival eléggé megnövelte.
2015. jan. 20. 20:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt -vagy miközben- multivitamint szedsz menj el egy vérvételre és nézessél vasat, mert valószínű nem csak vitaminhiányod van.


Mega daily one.

Azt, hogy az étvágyadra milyen hatással van nem tudom. Ebben elég sok ásványi anyag van és főleg azok a vitaminok amik a bőrre, izmokra vannak hatással.

2015. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a Mega daily one plus nagyon jó, de ha egy picivel többet költessz rá, akkor a multi pro vitamincsomag, ami valami brutál módon megdobja a közérzeted, plussz benne van minden elefánt dózisban
2015. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!