Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészségesen szeretnék táplálk...

Egészségesen szeretnék táplálkozni. Milyen ételeket egyek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon vékony vagyok de a fenekem nem elég feszes és picit szedtem is fel oda szóval izmosítani szeretnék vagy legalábbis eltüntetni valahogy azokat a kis zsírpárnákat, rendszeres sporttal és egészséges táplálkozással de nem tudom mennyi kalóriát vigyek be egy nap és mit egyek egész nap főleg suliban?

2015. jan. 30. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

most izmosítani vagy eltüntetni nem mindegy

izmosítás = tömegnövelés

eltüntetés = fogyókúra , diétázás

2015. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szenhidrat szegenyeket. Keves kenyer es liszt alapu dolog
2015. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát éppen ez a probléma nem tudom h mit csinaljak vele mert igy is vekony vagyok és nem szeretnek fogyni de valahogy el szeretnem tuntetni onnan mert nagyon zavar ....
2015. jan. 30. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:

bio kenyerek , abonett kenyér , müzli , sovány ételek pl.: csirke , pulyka mell

gyümölcsök , zöldség , saláták

szinte próbálj meg ilyen ételek élni egy ideig kb 2-3 hétig szerintem bőven elég lesz és majd úgyis veszel észre változást.

Oszd be reggel mit eszel , délután meg este.

Szerintem csináld azt , hogy reggelre eszel pl.: van az a jó reggelt eszel azt vagy müzlit

de amúgy meg nekem rohadt értelmetlen , ahogy leírtad szerintem kb te magad sem tudod , hogy mit szeretnél , mert ilyet írni , hogy : Izmosítani szeretnék vagy legalábbis eltüntetni valahogy azokat a ...

k***a h***én fogalmaztad meg de bocsánat , ezért is kérdeztem , hogy mit szeretnél most csinálni , mert egyszerre a kettőt lehetetlen

azért is írtam , hogy : izmosítani = tömegnövelés vagy ahogy magad is írtad " legalább is eltüntetni " = fogyókúra / diétázás

és most sejtem , hogy körülbelül megfogsz sértődni de akkor légyszíves fogalmazd meg normálisan , hogy mit szeretnél és akkor talán tudnék segíteni ...

2015. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne egyel jo reggeltet, mert tomeny cukor, ipari hulladek. Vegyel natur zabpelyhet, azt fozd meg zabkasanak reggelire vizzel vagy tejjel, szeletelj bele gyumolcsokat, fahejat, vagy ahogy kivanod. Jo kaja. Ha sosra vagysz, akkor tojas minden formaban, rantotta, tukortojas, fott tojas. Alacsony a szenhidrattartalma es sok feherje van benne, sok idore eltelit. Reggel mehet melle egy szelet teljes kiorlesu kenyer is. Ha nincs idod, akkor tk kenyerbol szendvics, sovany sonkaval, zoldseggel, vekony szelet sajttal (tenyleg figyelj hogy vekony legsen mert sok kcalt tartalmaz) vagy megjobbb, ha cottage cheeset kensz a kenyerre. En fustolt lazacot is szoktam szendvicsbe rakni, isteni es egeszseges. Fontos, hogy napi otszor egyel kevesebbeket, ebbol harom foetkezes ketto kisetkezes. Tizoraira valami gyumolcsot ajanlok, esetleg egy kefir vagy natur joghurt par szem mandulaval. ebedre csirke , pulykamell vagy hal. Koretnek zoldsegek parolva , grillezve, puresitve vagy ahogy izlik, meg lehet barnarizs, cous cous, koles vagy hajdina is, ezek jo lassan felszivodo szenhidratforrasok. Uzsonnara is mehet valami hasonlo mint tizoraira, bar gyumolcsot mar nem erdemes cukortartalom miatt. Legfontosabb: vacsorara mar ne egyel szenhidratos kajat! Hus zoldseggel, esetleg csoben sult zoldseg, lecso vagy vmi salata, van sok alacsony ch tartalmu etel, nezz utana. Csinalhatsz akar turokremet is edesitovel , natur joghurttal higitva. Ami jol esik, lenyeg, hogy alacsony legyen a szenhidrattartalma. Sok sikert
2015. jan. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!