Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek gáz ha egy lány...

Szerintetek gáz ha egy lány ennyit eszik? Vagy ez bulimia?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akiről ha nem látnám, nem hinném el hogy ennyit bír enni. Amikor elmegyünk egy gyorsétterembe, vagy valahova kajálni, többet eszik mint a fiúk. Kb 50 kilós a lány, és minden kajálás után akkora hasa lesz, hogy a feszülős felsőben olyan mintha terhes lenne. Nem túlzok, annyi kaját töm magába, egy bő póló is elkezd feszülni a hasán. McDonaldsban 2-3 bigmac lazán lecsúszik neki. Ez bulimia?

2015. márc. 7. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem. Lehet, hogy rendszertelenül eszik és kb. azt ette egész nap. Ez nem egészséges, de nem feltétlenül bulimiás szerintem
2015. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"többet eszik mint a fiúk"


Légszíves írj már nekem egy képletet, hogy mennyit szabad enni egy lánynak, és mennyit egy fiúnak!

Az csak mese, hogy a fiúk többet ehetnek.

Mire fel?

Ha többet mozognak akkor még ok.


Ha lány, tehát valszeg fejlődésben van, akkor nem gáz.

Amúgy sem, mert nem tudhatod, hogy a nap többi részében, vagy más napokon mit eszik.


Anno én is így voltam.

Kb. csont és bőr.

De ha kicsit többet ettem, akkor szinte semmi perc alatt csak és kizárólag a hasamra ment minden.

Persze a barátos nőim mindig azt akarták, hogy én is testhez simuló ruhákat vegyek fel.

Ilyenkor mindenki csúfolt, hogy "terhes vagyok".

2015. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, sokan nem híznak, pedig esznek rengeteget.
2015. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is mindig nagyon sokat zabálok egyszerre, akár több órán át is képes vagyok megállás nélkül enni. Utána nekem is akkora hasam lesz, mintha terhes lennék, de hát nincs mit tenni. Szerencsére kövér még nem vagyok, mert minden nap több órát sportolok. Magában a nagy étvágy nem betegség, csak kínos tud lenni, amikor beszólnak miatta.

Egyébként 17 éves lány vagyok, 165 cm és 57 kg.

2021. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!