Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyors az anyagcserém, vékony...

Gyors az anyagcserém, vékony vagyok és hízni szeretnék. Hogyan?

Figyelt kérdés
20éves L vagyok 163cm és 42 kg!!! Nagyon sokat eszem, hízlaló ételeket is sok kenyér tészta stb de egyszerűen semmi változás.. Már mozogni sem mozgok semmit mert úgy érzem akkor is csak fogyok! Valakinek ötlet? ESetleg valami vitamin szedése?
2015. jún. 27. 13:41
 1/3 schocko ***** válasza:
Semmi nem fog segíteni...de próbálkozhatsz esetleg úszással vagy nagy igénybevételt igénylő mozgással...majd 15 év múlva lassulni fog...
2015. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyors anyagcsere sok esetben pszichés, és ezen nem tudsz az étrendeddel változtatni, inkább valahogy nyugodtabban élni. Nálam is ez van, ha nyugodtabb napjaim vannak, sokkal kevesebbet megyek wc-re, de sajnos általában minden nap, főleg délelőtt, minden átmegy rajtam.

Ezen kívül nem ártana azt is megfigyelned, hogy nincs -e valami amire érzékeny a gyomrod. Nálam például a tej lett az. Mindig lefekvés előtt szerettem meginni egy bögre tejet, de rájöttem, hogy az is meghajt másnap reggel. De nem minden tejtermék, hanem kimondottan csak a tej. Ezért mostanában kefirt iszok este.

2015. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
McDonalds, Börger king, KFC és társai
2015. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!