Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Számíthatok egy jókora hasmené...

Számíthatok egy jókora hasmenésre? :S

Figyelt kérdés

Ezeket ettem egymás után: majdnem fél csomag korpás keksz, 3 szelet vajas pirytós ami teljes kiörlés, egy bögre zöldségleves, 3 kocka csokoládé, ráittam multit és citromlevet, egy marék panírozott brokkoli, valmennyi vaníliás keksz tejjel együtt, végül egy kis multi.

És ez rengeteg étel, és a tej és mindezek együtt.. :S Gázos, tudom. Pedig általában egy nap nem eszek ennyit.


2010. márc. 4. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
hát megterhelő a pocidnak az tuti,de szerintem azért nem lesz tőle bajod.
2010. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Ha ezt én enném, nekem semmi bajom nem lenne.(ismerem magamat) Attól függ, milyen erős a gyomrod...

2010. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is max iszonyú teltségérzetet éreznék, és úgy gondolnám, hogy nem kellett volna, mert nélküle jobb lenne, de soha nem lennék rosszul, hánynám ki, vagy lenne hasmenésem. Tényleg gyomor függő. De ha ennyi mindent "kívántál" nem hinném, hogy baj lenne.


Menstruálni fogsz? Én akkor szoktam kienni a hűtőt :)

2010. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ennyit enni, de nem igazán szokott menni tőle a hasam :D Szerintem neked sem fog. Azért nem legyen ez a kajaadag mindennapos :D
2010. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!