Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meddig fogyhatok, hogy ne...

Meddig fogyhatok, hogy ne legyen belőle bajom?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. 60 kiló. 167cm

70 kilóról fogytam le. Majd elkezdtem edzeni. Már nagyjából látható eredménye van az edzésemnek. Kivéve hason. Tudom, hogy a hasizom csak akkor látszik meg, ha megvan az a bizonyos testzsír százalék amit csak jó étrenddel lehet elérni. Na az étrend nekem megvan, próbálom mindig betartani és kiszűrni a rossz kajákat az étrendemből. De a kérdés, hogy meddig fogyjak hogy látható eredményem legyen hason?


2015. júl. 18. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked már nem kéne fogynod egyáltalán!
2015. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. De akkor mért nem látszik meg a hasizmom?

Rendszeresen edzek keményen, étrendem is ok.

De van egy barátom kb vele is ugyan ez volt a helyzet. Együtt járunk edzeni, de ő eszik mindent mégis 8 kockás hasa van.

2015. júl. 18. 12:45
 3/4 anonim válasza:
Elso kerdes: van meg egyaltalan zsir a hasadon? 167 cm 60 kg korrekt testsuly,eszerint felesleg nincs mar rajtad,csak ezert szoktak kepet kerni,merg mindenkinek mas az alkata.Ha mar nincs rajtad zsir akkor ott az izommal van a baj.Alapbol ugy kellett vna h miota dietazol azota edzel.Mert mindketto idoigenyes es ha leadod a plusz kgat fel ev alatt a fel ev edzesnek kockak formajaban jelentkezni kell.Egy honap edzestol ne varj csodat (foleg ha 8 kockat akarsz),ahhoz ido kell,proteinshake,feherjedus(!) etrend stb.Ennek jol utana kell olvasni.
2015. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mióta diétázom azóta edzem. Csak mikor kezdtem inkább, futottam, úsztam, box, stb.

Most meg a fegyenc, és súlyos edzést végzem.

És én mindenre edzek rendszeresen, még a haverom, napi szinten edz otthon 60 haspréseket, meg felüléseket. (Szóval ő igen csak hasra ment.)

2015. júl. 18. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!