Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz, hogy már pár nap vízkúra...

Igaz, hogy már pár nap vízkúra is hatásos?

Figyelt kérdés
Sajnos, sok Coca-Colát fogyasztottam, és belülről a kinézetre is rossz hatással van egy idő után, szóval, átálltam az ásványvízre. Napi 3 liter, és csak szénsavmentes ásványvíz. Sokszor olvasom, hogy pár nap alatt már a bőrön is tapasztalhatunk javulást, de később persze "látványosabb", és egy kicsit jobban is érezzük magunkat. Igaz, vagy hogy van?
2015. júl. 30. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mikor raszoktam a vízre, emesztessel kapcsolatos hatását már másnap éreztem. Előtte én is azt a vackot ittam. Szekrekedes miatt kellett a változás, hamar megvolt. :)

Hogy jobban érezzük magunkat.. nézd meg mennyi cukrot tartalmaz a kóla, ezen sem kell meglepodni. Nem beszélve a koffein tartalmáról, napi 2 csésze kávé elvileg a határ ha nincs kóla meg társai, hát kolaval én többszörösen tulleptem azt a határt.

A bőrön én nem figyeltem a változást de egy dolgot észrevettem, mióta vizet iszok, nem marom le a boromet, azaz nem száraz már. :) előtte állandóan testapoloval kentem, mert rossz volt.

És pár hónap alatt le is ment vagy 3 kiló pedig nem fogyoztam, csak legalább azzal nem tomtem feleslegesen a szervezetem.

2015. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kóláról váltasz, akkor biztos lesz kedvező hatása. Egyébként semmi különös, napi 3 liter tiszta vizet amúgy is meg kéne inni.
2015. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem hosszutavba gondolkozz. Biztosan eszre veszel valtozast, ez mindenkinel mas es mas, elvegre nincs ket egyforma szervezet. En 2 eve szoktam ra nagyon a vizre azota nem tudok ugy elindulni reggel hogy min fel liter vizet ne igyak meg felkeles utan. En a forditot ozmozisos viz hive vagyok, azota szoktam ra ennyire a vizre azelott orultem ha egesz nap iszok fel litert. Nem tudom mas mar jart e igy vele,de sokan mondjak hogy a viz minosege sokat szamit. De hogy ennyire bevalt nalam most sem hiszem el. Talan erdemes kiprobalnod. Nem olcso befektetes de ha azt nezed mennyi asvanyvizet s colat megveszel akkor olcsobban jossz ki szerintem egy viztisztitioval. Es egeszseges is, klormentes, hormon mentes meg minden. A mikrotapanyagok miatt meg ne aggodj, nem mossa ki a. Szervezetbol elvegre a táplálékbol tobb hasznos dolgot dolgot hasznal fel a szervezet mint a csapvizbol amibe lassan tobb a mereg mint az asvanyi anyag.
2015. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!