Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cukorterhelés értékei -...

Cukorterhelés értékei - fennálhat Inzulinrezisztencia? Milyenek ezek az eredmények?

Figyelt kérdés

inzulin


0' - 1,7 mmol/l

60' - 49,2 mmol/l

120' - 22,9 mmol/l


cukor


0' (éhgyomor) - 4,1 mmol/l

60' - 7,9 mmol/l

120' - 4,9 mmol/l



2015. nov. 9. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A vércukorszinted alapján nem áll fent, mert a két órás eredményed bőven 7,8 alatt van.

Az éhgyomri inzulinszinted viszont elég alacsony, 6-tól lenne normál. Bár az nekem is mindig az, nem tudom, hogy ez pontosan mit jelent. Az is jó jel, hogy az egy órás mérés után nagymértékben csökkent az inzulin.

2015. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a taromány azt írja az éhgyomri inzulin jò 1,9 -tôl ùgyhogy végülis csak egy kicsit alacsony de holnap megyek dokihoz majd megmondja...PCO miatt küldtek amùgy, nagyon érdekes mert azt olvastam IR nélkül nincs PCO....viszont nekem a hormonjaim is meg a cukrom is ùgy tûnik rendben van...
2015. nov. 9. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra 6-IG jó, nem 6-tól.
2015. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!