Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 12 éves vagyok és fogyni...

12 éves vagyok és fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, 150cm, 55kg (eléggé dagi)....Le szeretnék fogyni 10 kg-ot minél hamarabb.... A sportokkal nem nagyon vagyok jóban az asztmám miatt, és nem érzem magam ilyen jól ilyen kövéren..

Kb mennyi idő alatt fogyhazok 10 kg-ort??

És hogyan?

Légyszi ne próbáljatok lebeszélni mert nagyon le akarook már fogyni:(



2015. nov. 24. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:

a sportokat nem kellene hanyagolni, beszelj az orvossal hogy mit lehet tenni.


Neked nem kell fogyokuraznod, egyszeruen figyelj arra mit eszel. Hagyd el a szemet kajakat, (csoki, csipsz, sutemeny) egyel kevesebb rizst, krumplit, kenyeret, tesztat (azaz szenhidratot) es egyel tobb zoldseget, hust.


csak vizet igyal, uditoket, teakat felejtsd el.

2015. nov. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljes kiörlésű tönkölybúzából készült kenyeret egyél, abból kevés kell, mert jobban laktat, kerüld az édességeket, üditőket, helyette egyél sok gyümölcsöt, salátákat hús mellé köret helyett. Már az is elég mozgás, főleg ha idáig nem tetted, hogy naponta sétálsz 1-2 órát a szabadban. e akarj gyorsan lefogyni, szép lassan jobb.
2015. nov. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. nov. 24. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!