Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék nyárra fogyni?

Markoszk3 kérdése:

Hogyan tudnék nyárra fogyni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kb 85 kg vagyok 179cm magas.

Étrend illetve mozgás tippeket kérnék amin meglátszik az eredmény illetve tanácsokat hogy hogyan csináljam és mellé milyen életmód és izomnövelő gyógyszer vagy akármi :) értelmes illetve olyan válaszokat kérnék ami nem kritizáló illetve nem lenéző :)


2015. nov. 29. 16:11
 1/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

Közhely, de szerintem Sárga kapszula.

Ingyen letölthető.

2015. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És az előző nyáron mi volt? :D


Na jó a szemétkedést félre téve annyi, de annyi választ találhatsz itt, hogy csak na. Ugyanis rajtad kívül már több 100-an megkérdezték ugyan ezt. :D

2015. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó szerintem ne volt szemétkedés :)

Előző nyáron nem voltam ekkora most sokat híztam igen olvastam én ezzel kapcsolatos dolgokat de számomra megfelelő választ nem kaptam !

nem lehet azt mondani hogy nem sportoltam mivel 8 év foci illetve 2 év úszás és félév Krav-maga

2015. nov. 29. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!