Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szégyenlem a testem, emiatt...

Szégyenlem a testem, emiatt nem szeretek már iskolába se járni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16/L vagyok 170cm és 56kg nagyon ducinak érzem magam és az utóbbi időben felszaladt rám 1-2kg plusz..mostanra odáig fajult hogy minden reggel sírógörcsöt kapok hogy melyik ruhát húzzam fel, tesiórán pedig úgy érzem mindenki engem néz hogy hogy meghíztam..akárkinek mondom mindenki kinevet a szüleimnek is mondtam, akik még haragudtak is hogy miért beszélek ilyen hülyeségeket. Folyton más lányokat nézek hogy ők vajon hány kg-k és ha a táblához kihívnak akkor is úgy érzem hogy mindenki azt nézi hogy hogy meghíztam. Mit csináljak,már alig merek iskolába menni emiatt:( kérlek ne nevessetek ki
2015. dec. 21. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen szerencsétlen. Ennyi kilóval biztosan nem vagy duci, ha anorexiás akarsz lenni, hajrá (y) Viccet félretéve garantálom neked, hogy 1-2kg senkin nem látszik meg, és másoknak nem annyiból áll az élete, hogy "jajj de jó a suliban majd bámulhatom a kövér osztálytársam, aki amúgy nem is kövér"
2015. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked agyilag van gondod, és ezért röhögnek ki. Én is röhögök rajtad mert vagy egozni jöttél ide vagy súlyos önértékelési gondjaid vannak. Kezeltesd magad.
2015. dec. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

170 cm és 56kg pont ideálisnak hangzik. Ez a lány 168cm és 56kg, csak őt találtam hirtelen: [link]

Szerinted kövér?

2015. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem vagy kövér ( bár kép nélkül nehéz megitélni)
2015. dec. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az igen. Az nem zavar, hogy ostoba és felszínes vagy, hogy kétségbeejted a szüleidet, hogy mindenki rajtad röhög az elmebajod miatt, de 1-2 kiló plusz miatt minden reggel sírógörcsôt kapsz... nem gondolod, hogy probléma van az értékrendeddel? A primitívség a valódi gond, mert azon nem tudsz változtatni. Ráadásul a világ nem körülötted forog és mindenki telibe szarja a plusz 2 kilódat.
2015. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 168cm és 60 kg létemre nagyon jól érzem magam. A barátom szerint tökéletes az alakom, a szüleim szerint pedig sovány vagyok. 60kg-nál soha nem is mentem feljebb, de nekem senki nem mondta még azt, hogy kövér vagyok vagy hasonló. Komoly komplexusaid vannak. Az meg sem fordúlt a fejedben, hogy esetleg azért bámúlnak, mert jól nézel ki?:) Nem kell mindig a rosszra gondolni. Monjduk 16 évesen (most 28) én is sokat foglalkoztam azzal, hogy ki mit gondol a kinézetemről, ez ebben a korban nem ritkaság. Kétlem azt, hogy az osztálytársaid jegyzőkönyvet vezetnek arról, hogy az XY vajon mennyit hízott ebben a hónapban. Ha mégis úgy érzed, hogy de te akkor is duci vagy, mondjanak bármit, akkor kezdj el sportolni. Ártani nem árt, jót tesz az alakodnak, egészséges. Rendszeres testmozgás+ normális táplálkozás, és nincs gond.
2015. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Testképzavar. Én ugyan idősebb vagyok, de nem mozgok sokat, igazán nem vagyok izmos s fogytam is 20 kilót, ami mindig jár némi izomvesztéssel. Nos, 163 centis vagyok, 56 a célom, utána jön a tömegelés (vagy előtte, ha nem sikerül fogynom). 170/56 nem sok, inkább izom kéne rád.


Nem mondom, ha tényleg elég izomtalan vagy, lehet rajtad némi pici háj itt-ott, de a világon senki nem nézi rajtad kívül és az egészségednek sem árt ennyi, ellentétben azzal, amit csinálsz. Én amiatt aggódnék, hogy beleőrülök a semmin vagy majdnem semmin gyötrődésbe...

Mozogj többet, az jót tesz a közérzetnek is, picit elfoglal, nekem tuti jót tenne, ha valamibe belecsavarodnék (ha olyanra nem is vagyok képes, mint te)...

2015. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!