Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék hízni 16 èves lány vagyok 160 cm magas és 43 kg.

Nagyon rossz nekem vékonynak lenni.. Már lassan 3-4 hónapja itthoni edzéseket végzek emiatt. Jó étvágyam van és nagyon sokat eszek egy nap 4x-5x is de semmi.. Már sokan vágtàk a fejemhez hogy túl vékony vagyok és már nagyon unom. Valaki segítség.



2016. febr. 28. 15:52
 1/10 anonim válasza:

Én annak idején úgy híztam meg, hogy egyfolytában a gép előtt ültem, és süteményeket, és tésztát ettem.


Tehát egy full egészségtelen életmódnak köszönhetően.


Te ne csinálj így, viszont növeld a szénhidrát bevitelt, de emellett rendszeresen mozogj is, nehogy úgy elhízz, hogy a végén visszasírd a mostani alakodat. :D

2016. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Legalább csak az 50 kg szeretném elérni.:D már ha lehetséges. Amúgy köszönöm.:):D
2016. febr. 28. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Az 1-es nagyon buta.

Az jó, ha sokat eszel, de legyen benne sok hús is.

Hogyan edzel?

Vegyél súlyzót, trx-et, húzódzkodj.

A szökdeléses ugrálós dolgokat felejtsd el.

Ha egy gyakorlatból 15nél többet tudsz csinálni lassú mozgással, akkor az már túl könnyű, nehezítsd.

2016. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy szoktam hogy: 30 fekvő,30 felülés,50 guggolás,20p-ig lépcsőzés,es utána ez újból. Tudom elég gyenge de hétköznap is oda vág az 5 tesi óra és elég durva tanárpm van szóval mellette ezt könnyű tartanom.
2016. febr. 28. 19:19
 5/10 anonim válasza:

@16:23


Csak a magad nevében beszélj a butaságról, mert az éppenséggel te vagy, nem pedig én. Már eleve az a kifejezésed sem érthető, hogy "Az jó, ha sokat eszel, de legyen benne sok hús is." Hogy jön ide a hús? Mégis milyen összefüggésben hoztad ide? A hízással kapcsolatban? Mindenféle indok nélkül adsz ilyen tanácsot. Én például vegetáriánus vagyok, de tökéletesen meg vagyok nélküle.


Ha valaki fel akar szedni egy pár kilót gyorsan, mint említettem, a biztos hízáshoz egy dolog kell: egészségtelen életmód, amit fentebb említettem. Úgy egy hónap alatt durván rá fog menni nem kevés súly, ha hónapokig csinálja, akkor meg egyenesen el is hízik. Én annak idején 49 kg-ról indultam el, és bizony nem keveset híztam.

2016. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szánalmas világban élünk.

A lányok többet sportolnak, mint a fiúk.

Kérdező, amit eddig csináltál tökéletes Dante válaszolónak a fogyáshoz, hízni gyk:izmot növelni teljesen alkalmatlan.

Amit most írok a kérdezőnek, Dante azt ne csináld mert izmot fogsz felszedni és nőni a súlyod.

Kérdező: ne forduljon meg a fejedben a punnyadás, mert te valószínű attól se hízol el. Neten sokmindenre rákereshetsz, 100féle fekvőtámasz van, fegyencedzés könyv neten, street workout, testépítős oldalak, vagy amiket írtam. A lényeg: ha 15 fekvőtámasz megy pihenő nélkül, akkor nem a 16 a cél, hanem, hogy a lábadfejed tedd magasabbra és úgy menjen a 15 vagyis az ellenállást növelni.

Ha úgyérzed utána 1-2 napot regenerálódnod kell, az az igazi.

A taposással csak fogyni lehet, a hús, tojás meg a fehérje miatt fontos. Ha nem növeled a nehézséget megint csak fogyást tudsz csak elérni.

2016. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

"Amit most írok a kérdezőnek, Dante azt ne csináld mert izmot fogsz felszedni és nőni a súlyod."


A kérdés az volt, hogyan lehetséges hízni, nem pedig az, hogyan lehet izmokat növeszteni. Erre írtam egy tuti módszert, de hozzá is tettem, hogy nem ajánlom, mert az egészség rovására megy. Felesleges tehát ironizálni.

2016. febr. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az irónia az amikor pont annak ellentéte történik, mint amit várnánk. Pl edzési kérdésre olyan válasz, ami egészségtelen.

Amit írni akartál az a cinizmus.


Ezt most találtam ki: fekvőtámasz úgy, hogy egyik kéz pár könyven van. Ha megy a 15 a könyveket cseréld tenisz vagy focilabdára. Ha megy, két kézbe két flakont markolj meg és úgy csinálj 15-öt.

Vagy csinálj 300 kitörést.

Csak hogy érezd mitől fáradnak el az izmaid.

Ha emiatt a tesióra nem megy, nem baj, az nem fejleszti az izmokat.

2016. febr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki kell állnom Dante mellett. Ha a kedves kérdező nem atlétának vagy élsportolónak megy, hülyeség amit dumál a kedves válaszoló. Mondjuk 33%-os hasznosságnál ne várjunk túl sokat........
2016. febr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sztm tudni kellene miért vagy ennyire vékony.

lehet h hormonális, anyagcsere stb.

mielőtt bármibe kezdesz, kérdezd meg a háziorvost

2016. febr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!