Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az energiaital milyen kárt...

Az energiaital milyen kárt okozhat nekem? Egyáltalán okoz kárt? 15/F

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

erőlteti a szívet

emeli a vérnyomást



emellett még valószínű egy csomó dolog.

2016. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ééértem köszi :)
2016. máj. 19. 08:18
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nézd meg az összetevőit és egyenként írd be a keresőbe, aztán csodálkozz nagyokat. Műanyag az egész, szerintem.
2016. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Koffein és Cukor az egész energiaital. A többi csak ízfokozó és stb, megtalálható más termékekben is. Az energiaital nem a koffein miatt energiaital. Ugyanannyi koffein van egy energiaitalban, mint egy kólában. A cukor az ami számít és ami az energiát adja. Nem okoz nagyobb kárt, mint bármely más termék a polcokon amiben cukor van.
2016. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2016. máj. 20. 06:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Több szemetet akkor tudnék a testembe vinni, ha végigenném a McDonalds teljes kínálatát. Az energiaital tele van cukorral, koffeinnel és olyan dolgokkal, amiről azt se tudod, hogy készülnek. A cukor ad egy löketet, még ha a koffein nincs is jelen benne olyan nagy mennyiségben, aztán pár óra múlva érzed, hogy elfogyott az energia és kéne inni mégegyet, nem?

Természetes helyettesítői a teák, persze ők se a hozzáadott cukor miatt. Vagy egyszerűen valami tápanyagdús, lassan felszívódó szénhidát, ami ugyanúgy energiát ad, csak még jól is érzed magad utána. Meg a szíved sem dolgozik tőle, mint állat, hogy "úristen ennyi cukor úristen le kell bontani és még koffein is nembírom tütütütütü" :D

2016. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
,,Ugyanannyi koffein van egy energiaitalban, mint egy kólában. " Na azért az túlzás:) Mind a kettő agyon van cukrozva de koffeinben eltérnek eregiaital erősebb (normál esetben) egyébként elég sok koffein van benne. Most vegyük csak a Hell strongot 96 mg 250 milis dobozban az azért szép eleve hogy 5-10 gramm tiszta koffein a halálos adag.Amúgy én 7 éven keresztül napi 9 dobozzal ittam utána ráálltam koffein porra azzal észen kell lenni :'D VÁLASZOM kárt az okoz tapasztalat: kéz remegés,hányinger,erős szívverés,szúrni is szúrhat tőle a szíved (nagyon szar) elvonási tünetek is vannak.Napok alatt lelehet szokni de nagyon nehéz főleg több év után bár nekem oly mindegy :'D JA és a fogaidnak se tesz jót nekem személy szerint érzékeny lett tőle és nagyon drága fogkrémet kell használnom 😂😂😂
2016. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok ha észen iszod nem lesz különösebb bajod tőle

Max akkor szívsz ha pl koffein érzékeny vagy

2016. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a dobozon az összetevőket ....
2016. jún. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki fordított időt a rendes leírásra :) Sokat segített.
2016. aug. 16. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!