Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meggyógyult anorexiások! Hány...

Meggyógyult anorexiások! Hány kilósak lettetek a gyógyulás után? Milyen az étrendetek, hányszor esztek egy nap? Sikerül tartani a súlyotokat? Sikerült leszokni a kalóriaszámlálásról/ az egész napos ételen való agyalásról?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

15-16 évesen volt egy rossz időszakom, az anorexia határán, vagy talán már benne is... Akkor a mélyponton 48 kiló voltam, az átmeneti időszakban (amikor még nem voltam egészen jól, kb. 18-19 éves koromig) voltam 51-52 kiló. Azóta pedig 54-58 kiló között mozog a súlyom, elég stabilan. Egyszer, szülés alatt, után híztam meg közel 70 kilóra, de az se volt már normális. Azt leadtam és így van ez az 55 kg körüli súlyom. Vékony csontozatú vagyok, kevés izommal, így ezt ideálisnak tartom. Persze akad aki soványnak mond, de szerintem kórosan biztos nem vagyok az. (már...)

A számolgatásról nehéz lejönni, egy kicsit a hajlam megmaradt. De fogyózni nem fogyóztam azóta, csak amikor volt az a kisebb elhízás

(32L)

2016. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Akkor én most lehetek abban az étmeneti korszakban. Már nem vagyok anorexiás se bulémiás, de a gondolataim felev még mindig a kaja körul forog, nézem a kalóriákat, csak egészségeset veszek.. Na de mikor rámjön a zabaroham... Nagyon utálom nagyon de nagyon. Még mindig szenvedek
2016. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!