Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » C9 tisztító program, elkezdtem...

C9 tisztító program, elkezdtem en is de lenne kérdésem! Jól csinálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elkezdtem ezt az úgynevezett Clean 9 FIT programot, biztosan sokan ismeritek, nem fogyókúra hanem méregtelenítés.

Ma léptem be a 3.napba, de ma reggel nagyon korán felkeltem mert éreztem, hogy ver a víz harmat gyenge vagyok... Bár a leírás szerint nem lehetne szilárdat reggeliznem en megettem egy almát meg egy joghurtot. Rá álltam a mérlegre es 34,4 kg! mutatott.. Az első nap is megmértem magam, 49kilo vagyok/voltam, nem fogyni szeretnék hanem méregteleníteni mert sajnos küzdök a narancsbőrrel. De nem akarom elhinni hogy 2 nap alatt tobb mint 10kg ment le rólam... Pedig ugyanazon a mérlegen mertem ugyanabban az időpontban. Kicsit megijedtem ugyanis 158cm vagyok, 22 éves es ez a 34kilo mar anorexia :o de kívülről egyáltalán nem nézek ki vékonynak

A program szerint az 1-2 napba nem lehet enni szilárdat, csak a bogyókat meg ami még a program része. En ezt be is tartottam.. De elérve a 3. Napot ugy érzem muszáj rendesen érkeznem.

Aki használta a programot, ti miket ettetek? Nem voltatok rosszul? Adjatok tippeket hogy könnyebb legyen ez az utolsó hét! :)



2016. jún. 16. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy új mérleget.
2016. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A fürdőszoba mérlegek kényesek az alattuk lévő egyenetlenségekre. Pl. a legtöbb mérleg szőnyegre téve 15 kiló eltérést is mutathat a cemetlaphoz képest. Ha a cemetlap sarka néhány tized miliméterre fejjebb van, akkor is eltérést mutathat.

Ha ilyen mérleggel mérsz, mindíg ugyan arra a hejre tedd, és nem fog ekkora eltérést mutatni

2016. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog, rossz a mérleged.


Ennek a kúrának az egészségességéről meg megint lehetne beszélni, mivel szerintem átlag embernél nem indokolt a méregtelenítés, a fogyás meg ababn keresendő, hogy sokáig nem esznek normálisan. Persze biztos van okosabb ember, aki meg tud cáfolni, de én nem sokat adok rengeteg orvosi tényre és kezelésre se.


Az anorexia nem összekeverendő a kóros soványsággal, az egy pszcihés betegség, ahol testképzavar, önutálat és magunk éheztetése lép fel, tök mindegy, hány kiló a beteg.


Végezetül, ha zavar a narancsbőröd, igyál több vizet. :)

2016. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!