Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szülés után hogyan lehet...

Szülés után hogyan lehet lefogyni?

Figyelt kérdés
Szülésig feljött 35kg, szülés után, szoptatàs utan 6hónappal leszeretnek fogyni.Nem fogyasztok kenyeret, ha igen csak reggeli tenyer nagysagu barna kenyeret, nem eszek édességet, nem iszom cukrosat,hust parolt zöldséggel fogyasztók, néha pici rizsat, estére 6 utan nem eszek, heti 2szer fit balance-os csajjal aerobikozom.L-karnitint kezdtem inni, ez megy 1honapja.Lement 6kg.De most mintha megalltam volna nem fogyok, meg 30kg kell leadnom es a nagy hasamat.Hogyam csinalnam? Ugyszeretnek kinézni mint régen.

2016. jún. 19. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk, a terhesség alatt nem kellett volna felhízalni magad, de ez a vonat már elment. (Szültem négy gyereket, ezért tudom, hoyg kis odafigyeléssel - ami a gyereknek nem árt - nem válik az ember hízódisznóvá!)


Most meg elsözör is számold ki,hogy mennyi a napi kalóriaszükségeleted, és ennél kb 500 kcal-lal kevesebbet fogyassz naponta.


Javaslom a kaloriabazis.hu-t, ott mindent ki tudsz számoltatni, amire szükséged van.

2016. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, amit csinálsz, folytasd, kitartás! Ha eszel egy kis rizst vagy barna kenyeret, ezeket zöldséggel edd, ne hússal. Ehetnél még tojást, májat, és nyers zöldségeket is. Étkezések között egy kis friss gyümölcs magában nem árt, itt sok nyári gyümölcs, kell a vitamin. Segíthet a fogyásban a gyömbértea, és a kovászos uborka, savanyú káposzta leve is, utóbbiak főleg, ha húshoz fogyasztod, segítenek az emésztésben. A káposztafélék minden formában nagyon hasznosak, kevés kalóriát, sok rostot és vitamint tartalmaznak.
2016. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es mondjuk ha kiprobalnek a patikabol ilyen fogyasztoszereket , vannak ilyen hashajto hatásúak. Érdemes , hasznal? Vagy veszélyes?
2016. jún. 19. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:

A patikai szerek egyrésze semmi sem ér, csak sokba kerül - viszont cserébe nem is árt.

Vannak olyanok is, amik vagy hashajtanak, vagy egyéb módon az emésztést megzavarják - ezek viszont tönkreteszik a szervezetedet, némelyik akár szívinfarktust is okoz.


SZóval ilyenekre ne adj ki pénzt, mert sokba kerülnek, nem sokat érnek és emellett ártalmasak is.


Csináld tovább úgy,ahogy eddig - fogyásnál természetes, ha idönként megáll a súlycsökkenés.


Javaslom ezt az oldalt:


[link]


Sokat segít, mert egyrészt meg tudod határozni, hogy mennyi a napi kcal-szükségleted, másrészt a rendszer kiszámolja azt, hogy mennyi a bevitt kcal (meg hogy az alapösszetevökböl mennyi van benne), a fórumon a régebbi felhasználók sokat segítenek, és ha valamiért stagnál a fogyás, akkor is támogatnak.

2016. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!