Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak? Miket egyek?...

Hogyan hízzak? Miket egyek? Nagyon vékony vagyok!

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 171-172 cm vagyok es 43-44 kg..

Eszek én eleg sokat, tehat olyan problema nincs, hogy nem eszek(vagy hogy nincs mit enni).Viszont sajnos eleg valogatos vagyok, pl ( nem eszem meg a csokis dolgokat, igazabol nagyreszt semmilyen edes dolgot nem eszek meg

Husokat is eszek, eleg gyakran

Csipszet szoktam sokat enni, es cukrokat

Sokan mondjak hogy menjek orvoshoz mert ez nem normalis, de en megprobalok hizni, aztan ha sehogy nem jon ossze akkor elmegyek..

Legyszives segitsetek, hogyan tudnek hizni??


2016. júl. 15. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

tömegnövelő étrend és súlyzós edzés

https://www.youtube.com/user/hunbars

[link]

pár kilót fogysz és visznek a kórházba etetni

2016. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mégis mennyit eszel? Van, aki azt hiszi, hogy sokat, de nem, illetve lehet, hogy annyit, mint egy átlagember, de szupergyors az anyagcseréd vagy nagy az aktivitásod...

Első körben egyél többet, ha nem megy hízni, akkor izmosodj, annak mennie kell, csak akkor van gond, ha nem bírsz eleget enni hozzá.

2016. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt nem irtam, hogy lány vagyok!

Eszek reggelire egy kakaos csigat+ iszok egy bogre tejeskavet

Ebedre altalaban husos vagy tesztas etelek szoktak lenni illetve rizses

Utana 2-3 ora fele eszek kb 2 vajas/ zsiros kenyeret, es szalonnat szoktam még enni

Aztan vacsorara melegszendvicset utana pedig joghurtot

Kb ennyit eszek es kozben persze szoktam nasizni pl( csipsz, szotyi, mogyoro, oreo keksz stb..)

Es sportolok is, foci(csak hoppi tehat nem rendszeres), röpi (rendszeres) es neha kezizek de ezt is csak ha unatkozom

2016. júl. 15. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban nem tűnik kevésnek, de ugye konrkrét mennyiségek nélkül nehéz s ahogy már írtam, lehet, hogy neked szokatlanul sok kalória kell. A sport miatt is több kell, az anyagcseréd is lehet szokatlanul gyors...


Az étrendedet simán lehetne javítani, bár hizlalóbb attól nemigen lenne, sőt, egy rendes étrenden bizonyára kevesebbet visz be az ember.

2016. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!