Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A zöld tea és a rooibos tea...

A zöld tea és a rooibos tea segít a fogyásom megfelelő étrend és mozgás mellet?

Figyelt kérdés
Rendszeresen edzem és diétázom. Arra lennék kíváncsi,hogy ezek tényleg segítenek?

2016. aug. 12. 14:42
 1/1 anonim válasza:

En mindig iszom zold teat.Abban is segit hogy a viz egyhangusaga miatt nehogy valami cukros,egeszsegtelen zeros italba kortyoljak bele.Ilyenkor egy kis stevias limonade,stevias citromos zold tea iz gyanant kivalo. Szerintem a rossmannban stb aruhazakban kaphato zold tea kamu jellegu,jozan esszel gondolva nem a 400forintos egyenerteku a kinai deagabb tarsaival..szval nem tudom lenyegi hatasa van e de izpotlokent megteszi :'D Maga a zold tea (foleg ha valami speci boltbol szerzed be) anyagcsere gyorsito mint a kave,azonban koffein mentes esti orakban jobb celt szolgal.Mivel anyagcsere gyorsito ugymond segiti a fogyast.Antioxidansokkal is tele van emlekezetem szerint.

Egyszoval igen de nem ettol kell megvaltast varni(irtad hogy mozgol megfeleloen etkezel)

2016. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!