Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A szénsavas üdítőktől csak én...

A szénsavas üdítőktől csak én vagyok baromira felfújódva, hogy utána kétszer olyan nehéznek érzem magam és folyamatosan szellentenem kell?

Figyelt kérdés

Legyen az csak egy pohár szénsavas ásvány víz vagy valami kisebb mértékű szénsavas üdítő, amikor megiszom utána kb. fél órával elkezdek rohamosan felfújódni.


Ez normális vagy valami rendellenesség?


Mert megkérdeztem pár ismerősömet és ők egyáltalán nem szoktak, vagy ha igen akkor büfiznek és ennyi.


2016. szept. 20. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Én büfögök vagy 4-et utána. Vagy büfögés vagy szellentés formájában távoznia kell a bubiknak. Nyilván aki felbüfögi nem fog felfújódni, mivel távoztak más úton.
2016. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a szénsavat így ritkán iszok.
2016. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kólától én is büfögök egyet és kész.

Egyébként mostanában minden szénsavastól felpuffad a hasam, szénsavas víz, energia ital, nagyon kellenetlen tud lenni.

Én leszoktam a szénsavról, csak kólát iszom nagyon ritkán. Szénsavmentes víz sokkal jobb. Szerintem nekem amúgy is több a gyomorsavam és hiszem, hogy nem jö dolgokat művel a szervezettel a szénsav.

2016. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!