Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a tapasztalat a Spirulina...

Mi a tapasztalat a Spirulina por (zöld alga) hatékonyságáról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól erősíti az immunrendszert. Tapasztalatok (nem csak az enyém) szerint a vérnyomást remekül szabályozza. Ismerek olyat aki egész télen ezt szedte, még csak náthás sem volt, nem mellékesen pedig le kellett csökkenteni a vérnyomáscsökkentő gyógyszerének adagját mert nem volt rá már olyan szükség. Szédült és kiderült túl alacsony a vérnyomása, ezért csökkentették le. De ezt mindig az orvosnak kell eldönteni! Még annyit hogy arra érzékenyeknél okozhat először enyhe hasmenést, de hozzá lehet szokni. Összességében véve nagyon jó hatású.
2010. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt írják a google-n, hogy a zöld algaital méregtelenít és megtisztítja a szervezetet a nehéz fémektől. Vettem egy litert és folyamtosan kezdtem reggelente éh-gyomorra egy stampedli mennyiséget inni, de az 5. alkalom után háromnapos hasmenés jött elő, amit főtt krumpli levével, illetve krumplis-sárgarépás péppel szüntettem meg.
2012. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!