Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az előbb meghánytattam magam,...

Az előbb meghánytattam magam, egy zacskó chips után amit tanulás közben ettem meg. Elmenjek egy pszichomókushoz? Már számos alkalommal eszembe jutott mint, "jó" megoldás, de sosem csináltam ez előtt. A Szóval ez most akkor egy komoly gond?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már gyerek, és nem akarom a családomat ezzel idegesíteni ha felesleges.
2016. dec. 15. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak ne hánytasd magad...
2016. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha többször előfordul, akkor komoly gond.
2016. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
KAMU!!!
2016. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2016. dec. 15. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
A hánytatás sokkal rosszabbat tesz a szervezetednek, mint az a chips, amit megettél. A jó megoldás, ha megtanulsz nemet mondani a chipsnek.
2016. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulás közben inkább egyél diót, mogyorót. Még segít is a tanulásban (ezért is találták ki a diákcsemegét, bár a földimogyoró-mazsola kombináció nem a legtutibb, vannak jobb összetételűek is, többféle olajos maggal és aszalt gyümölccsel). Csak aztán ki ne hányd, ahhoz túl jó anyag!
2016. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!