Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Coca Cola light jobban...

A Coca Cola light jobban laktat, mint a zero?

Figyelt kérdés

2017. jan. 13. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nincs különbség.
2017. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másban sincs különbség, csak a palackozás.. a zero azért született, mert a stastisztikák alapján a pasik nem vették a lightet, mert az csajosan hangzik.., ezért csináltak egy menő zero-s palackot..
2017. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem laktat, nem is azért isszuk, hanem mert finom. Mondjuk ez nem az, amiből minden nap inni kéne. Nagy ritkán veszek egy üveggel, mert amúgy nagyon egészségtelennek tartom.

Szerintem ízben van egy kis eltérés, talán az édesítőszerek mennyisége nem pont ugyanannyi.

2017. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Laktat? Hát nincsenek nagy igényeid táplálkozás terén.
2017. jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zeroban más édesítőszert használnak ami befolyásolja az ízét kicsit, illetve aki érzékeny rá az ihatja az egyiket, másikat nem.

Én is hallottam a csajos sztorit, de szerintem nem azért csinálták meg a zerot, az csak kitaláció.

2017. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!