Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi ideig lehet kibírni...

Mennyi ideig lehet kibírni kaja nélkül?

Figyelt kérdés

Szal egy 14 éves csaj meddig bírja kaja nélkül?

És ha már 1-másfél napja nem evett,akkor elájulhat?

Vagy milyen idő az,amitől elájulhat?Vagy nem ájul?

Nah szal meddig lehet kibírni?


2008. okt. 12. 18:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És ezt most komolyan kérdezem.Szal nemazért mert unatkozok:S
2008. okt. 12. 18:51
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ez egyénfüggő, hogy ki meddig bírja ájulás nélkül, van aki egy hétig is, van aki meg egy napig... a halálig meg 60-70 nap.
2008. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mii?

60-70 nap kaja nélkül?:O

2008. okt. 12. 18:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
éhségsztrájkolókról, akikről hallottam, kb. eddig bírták, de ez is egyénfüggő...
2008. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor éhezésről beszélünk, feltételezzük, hogy egy egészséges, átlagos ember nem jut táplálékhoz. Ilyenkor bizony tényleg beletelik két hónapba is, mire elpatkol. Az már más kérdés, hogy az éhenhalás előtt már öt-tíz nappal menthetetlen, ugyanis ha végképp leáll az emésztése és már nincs tartaléka az emésztéshez szükséges enzimek megtermelésére, akkor is éhenhal, ha nagy mennyiségű élelemhez jut.


Nagyban függ attól is, hogy mennyi energiát használ el az illető. Kemény fizikai munka mellett ez a két hónap inkább csak harminc nap, mert sokkal hamarabb elfogy az erőd, mintha csak feküdnél.


A "14 éves csaj" meghatározás elég tág, tudni kellene, mennyit fogyóztál már, mennyire merültek ki a tartalékaid. Mondjuk kezdetnek jó lenne a BMI, azaz a Body Mass Index értékedet tudni, abból következtetni lehetne rá, mégis milyen állapotban vagy.


[link]


Feltételezéseim szerint azért annyira nem éhezhettél ki, hogy két nap alatt éhenhalj, de vannak még csodák.


Azon kívül érdekes kérdés, hogy miért éhezteted magad? Fogyni akarsz? Annk sajnos nem ez a módja, ezzel csak jobban felhízlalod magad, mert a teljes éhezés után nyilván ráveted magad a kajára. Ha engem kérdezel, Norbi rendszere meglepően jó, ez az, ami a legkevesebb odafigyeléssel tartható és ez terheli meg legkevésbé a szervezetedet.

2008. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Remélem nem koplalsz vagy ilyenek...

Én speciel gyűlölök enni, és 30 órákig nem eszem. Szerintem ennyi a normális, ezek után rosszul létek jelentkezhetnek, valami apróságot mindenképpen enni kell, minimum 10 óránként, még ha nem is szeretnél, különben az immunrendszer sebezhetősége nő.

Az ájulás egyénfüggő, mindenkinél más tünetek jelentkezhetnek [sápadtság, láz, stb...]

ha nagyon nem szeretnél enni, akkor sokat aludj, és így növeled az éheztetés időtartamát...

2008. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Ti betegek vagytok! Hogy lehet nem enni?
2008. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

utolsó válaszolóval értek egyet. mit ártott neked az az étel?? inkább örülj hogy van:)

én speciel 4-5 óra után már rosszul lennék:)))

2008. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én ma kezdtem a böjtöt, csak iszom, szeretném egy hétig húzni evés nélkül. Majd megírom milyen volt.
2010. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy hétig csak léböjtön voltam, az első nap fájt a fejem, kiszáradt a szám, de utána szinte semmi bajom sem volt, egy kis szédülést leszámítva, sőt a közérzetem sokkal jobb volt. Két kg-ot fogytam.
2010. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!