Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki minden egyes nap...

Ha valaki minden egyes nap hashajtózik (keserűsó), az olyan mintha éhezne?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal rosszabb, ugyanis fontos ásványi anyagok távoznak a szervezetedból, súlyos ionzavarok léphetnek fel, ne csináld!
2010. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak mert egyik nap egyik barátnőm szekrényében, mikor átmentem - találtam 2 zacskóval is, és akkor bevalotta hogy ő ezt minden uzsonna vagy vacsora után megissza!!
2010. jún. 1. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:

A keserűsó egyszeri hashajtásra nagyon jó, de hosszú távon veszélyes. A hosszútávú alkalmazása kiszáradást, ionhiányt okoz. Az ionhiány következtében tetániás görcs alakulhat ki, (hypocalcemias állapot) ami, ha rámegy a légzőizmokra, akár fulladásos halált is okozhat.


Én azt javaslom, hogy ne alkalmazd minden nap a keserűsót, mert nagyobb lesz a kár, mint a haszon.

2010. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rosszabb.
2010. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!