Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy kisbabának miket szoktak...

Egy kisbabának miket szoktak adni? (kb.6 hónapos, vagy 1 éves kortól)?

Figyelt kérdés
Sütőtököt, almát, banánt, krumpli. De mit szoktak még adni neki. (Nincsen babám, nem azért kérdezem, csak könnyen emészthető dolgokat akarok enni. És ami jó a babáknak az jó lesz nekem is.)
2018. szept. 30. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Édesburgonya. Avokádó.
2018. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sárgarépa, hal, stb, inkább itt nézz körül:

[link]

2018. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6 hónapos kortól már mehet a hús is. Én eleinte főtt csirkeszárnyról szedtem le minden húst és bőrt, és összeturmixoltam az éppen bevezetésre kerülő puhára főtt zöldségekkel. A felsoroltakon kívül brokkoli, répa, fehérrépa, karfiol, cukkini, később borsó (héj nélkül), zsengezöldbab, káposztafélék és kelbimbó, paradicsom, paprika, uborka, padlizsán, főtt rizs. Gyümölcsök közül elsők a főtt alma, meggy, barack, cseresznye, szilva, körte. 1 éves korára ideális esetben már szinte mindent ehet, mehet az egész tojás, mindenféle hús, tejtermékek, nyers, hámozott zöldségek, gyümölcsök (citrusfélék, egzotikus gyümölcsök is, de aprómagvasak még nem), mindenféle gabona. Legvégén jönnek a száraz hüvelyesek, olajos magok, füstölt húsfélék.
2018. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!