Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hatékonyan...

TSkull kérdése:

Hogyan lehetne hatékonyan felvenni a kapcsolatot külső CNC megmunkálást végző cégekkel?

Figyelt kérdés
Van egy pár CNC megmunkáló központunk Erdélyben, és szeretnénk bővíteni a piacot a határon túlra. Viszont nagyon nehéz felvenni a kapcsolatot különböző cégekkel, ugyanis nem nagyon válaszolnak az emailjeinkre, napi több tucat telefonhívásra pedig nincs időnk. Nem tudom hogyan lehet átalakítani egy emailt, hogy legalább egy nemleges választ kapjunk, az is jobb lenne, mint a semmi.

2019. szept. 5. 11:52
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:

Nem tudom, hogy jól értem-e a kérdést. Tehát nektek van Erdélyben CNC cégetek, ez okés. De ha a piacot akarjátok bővíteni, akkor ahhoz mi köze van a konkurenciátoknak? Mit is akartok tőlük?


Nektek inkább magyar domainos weboldal kellene, és magyar oldalakon (célirányos oldalakon) magyarul bannerelni. Ahhoz jó segítséget adna egy online manager, mert ezzel foglalkozik. Érdemes lehet tapasztalt üzletkötőt, értékesítőt is felvenni, aki itt menedzseli a magyar megrendeléseket.


Persze a szállítási költségeket le kell annyira szorítani, hogy a megrendelőnek is megérje, vagy az árral kompenzálni ki, a nagyobb szállítási költséget.


Akár nyitni Magyarországon is üzemet, mert miért ne.


Azt nem értem benne, hogy a konkurencia mit kellene ezzel foglalkozzon, hiszen ma akárhogy is, de versenytársnak mondják ezt. Vagy csak valamit félreértettem.

2019. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:

Véletlenül találtam, mázlid van.


"Mindegy, mennyire összetettek munkadarabjai, az ORDERFOX.com-on azonnal hozzáfér 12.000 magasan képzett CNC-gyártóhoz, aki az összes megmunkálási technológiát lefedi és azonnal elérhető kapacitásokkal rendelkezik – helyben, országosan, világszerte. Újonnan kifejlesztett rendeléskezelő eszközünk segíti kiírásai teljes áttekintését és ellenőrzését. Tesztelje most ingyen."


Ettől még érdemes az előbbieket is megfontolni.

2019. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!