Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tudom, hogy valaki a hátam...

Ha tudom, hogy valaki a hátam mögött utál, de amikor meglát köszön, visszaköszönétek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 07:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Én nme köszönök vissz a(annak)az illetőnek, aki tudom, hogy a hátam mögött mindennek elmond, a szemembe meg bájologva sziázik, majd el olvad.

Ennyire se méltatom, levegőnek nézem!

2010. júl. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szemébe nézek,amíg már csak egy méterre van tőlem,és amikor köszönni kéne,szépen elfordítom a fejem másirányba.nekem vannak ilyen "ismerőseim"

a szemembe dejó barátnők meg majd talizunk holnap is.

hátam mögött meg elhord mindennek.utálom az ilyen népeket,legszívesebben leköpném őket!!!

2010. júl. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oké, csak utána mindenki előtt befeketít ahogy ismerem.
2010. júl. 16. 07:58
 4/15 A kérdező kommentje:
Plusz nagy népszerüségnek örvend a faluban.
2010. júl. 16. 08:09
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Az egy alapvetö udvariassági követelmény, hogy ha valaki köszön, akkor annak visszaköszönök, ha nem teszem, akkor neveletlen vagyok.

Ezért aki ezt nem teszi, az nagyon bunkó - ha nem kedveled, akkor nem BESZÉLGESS vele, de VISSZAköszönni mindenképpen illik.

2010. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
IGEN köszönni még akkor is szoktam ha össze vagyok veszve valakivel mert az alapvető dolog engem ugy neveltek legalábbis!
2010. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

07:55 vok.

én is tudom az illemszabályokat,de ha valaki ennyire mocskos egy szemétláda,nyalis.akkor lesz.rom az illemet!!!már bocs

2010. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12:38-as: csakhigy ezzel SAJÁT MAGADAT minösited le!!!!
2010. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Ha nem köszönök, akkor azt én is udvariatlannak érzem, és szerintem akkor lesüllyednék az ő szintjére. Azt pedig nem szeretném, hogy pofátlannak tűnjek. Amúgy meg ha haragszik rám, az az ő dolga, nem dobom vissza a labdát, nekem nem muszáj követnem a példát. Elkönyvelem, hogy neki ez a véleménye, és kész, joga van hozzá. Én meg máshogy gondolom. Ezért még nem utálom vissza. Előbb utóbb visszaüt rá ez a sok rosszindulat, de nem én leszek az oka...
2010. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
sztem köszönj vissza, mert nekem is van egy ilyen ismerősöm az én falumban! és visszaköszönök neki, szerintem te is tedd ezt! viselkedj illedelmesen és nem lesz gond! ne háborodj fel azon amit mond csak nevess jót és ez bántani fogja őt. még ha csúfol is!
2010. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!