Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Futás közben feláll a pénisz?

Futás közben feláll a pénisz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy nagyon hülye kérdés :D De na, szóval, ha ugye a pénisz azért merevedik meg, mert megtelik vérrel, ha felgyorsul a vérkeringés, akkor például: futásnál, amikor ugyanúgy felgyorsul a vérkeringés, akkor hogyhogy nem áll fel? Vagyis, nem hiszem, hogy feláll. Miért nem? Vagy akkor oda nem megy vér? :D
2010. júl. 16. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretem, hogy nekünk, nőknek, ha unatkozunk van lehetőségünk ilyenen gondolkodni:)
2010. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem azért áll fel, mert felgyorsul a vérkeringés, hanem bizonyos inger határásra vérrel töltődnek meg a barlangos testek benne.
2010. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor a futás nem számít bizonyos ingernek :(

Köszi :D

2010. júl. 16. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:

jajj de jót röhögtem XD

amúgy nem tudom:D

2010. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
attól függ ki után futsz, ha csinos csaj után, akkor fölállhat, ha téged kerget egy homokos, akkor akár le is konyulhat, megkönnyítve a gyors eliramodást.
2016. dec. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!