Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Próba idő alatt felmondás?

Próba idő alatt felmondás?

Figyelt kérdés
Felvételt nyertem egy gyárba, kitöltöttem a jelentkezési lapot is és pár nap múlva kezdenék is. Közben meggondoltam magam és nem akarom csinálni a munkát. Mi a teendő? Egysetlen napot sem dolgoztam még le. 3 hónapos próbaidőt kezdenék.

2019. nov. 23. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Felmesz a HR-ra es megmondod, hogy bocs de meggondoltam magamat. Nem az első es nem is az utolso eset a tied.
2019. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A mire? :D Még azt akartam leírni hogy munkaszerződést sem írtam alá csak a jelentkezési lapot töltöttem ki.
2019. nov. 23. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem irtál alá szerződést mirő is beszélünk?


Nem tudom milyen okbol nem vállalod a munkát de szeintem probáld meg.

Nekem is volt mar rossz előérzetem uj munkahely előtt de aztán beleszoktam, gyárban is.

Ha nem irtal alá szerződést nincs mit felmondnai nem vagy alkalmazott.

2019. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak simán írjak egy emailt hogy ne számítsanak rám?
2019. nov. 23. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Mit kezdenél pár nap múlva? Hol, mire fel? Munkaszerződés nélkül te egy kalapácsot sem vehetsz a kezedbe.
2019. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát kitoltottem a jelentkezesi lapo, majd mondtak hogy hetfon akkor kezdjek. Gondolom hetfon kaptam volna meg a munkaszerzodest.
2019. nov. 23. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Felhívod őket aztán megmondod h változot a terv
2019. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy próbaidőn, hiszen nincs még ott munkaviszonyod. Semmilyen kapcsolatban nem állsz a céggel, csak van egy szóbeli ígéret arra nézve, hogy hétfőn kezdhetsz náluk.


Felhívod őket telefonon, és megmondod, hogy köszönöd szépen a lehetőséget, de másképp alakult a helyzet, és nem kívánsz velük munkaszerződést kötni. Majd illedelmesen elköszönsz, és leteszed a "kagylót".

2019. nov. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!