Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ingyen Topshop/Teleshop...

Ingyen Topshop/Teleshop termekek? Lehet hogy lopott cucc?

Figyelt kérdés

Kb. masfel hete becsengettek valakik nagyimhoz, hogy mivel a Topshop/Teleshop (nem tudom melyik) 10. evfordulojat unnepli, ezert odatettek nehany csoportot, hogy Kolozsvaron becsengessenek talalomra XY hazba es reklamozzak a termekeket. Ingyen kapott nagyim egy par ilyen termeket ( Sauna Belt, egy kisebb borondben levo allitolagosan 990 eurot ero kes-szettet, 20.000ft-os gerinc-fajdalom elleni tapaszcsikot,stb.). A szallitast kellet csupan kifizetni ami 20.000ft volt es az volt a feltetel, hogy nem szabad a kapott dolgokat eladni vagy ertekesiteni, es masoknak is kell reklamozzuk,hireszteljuk a "ceg" termekeit.


Nekem nagyon gyanus volt ez elso pillanattol, hogy ilyen nagy osszegu termekeket kapnak valakik talalomra ingyen ( vagyis 20.000 ft`ert a szallitasert).


Velemeny?


2010. júl. 28. 09:45
 1/2 anonim válasza:
valószínű az árú kb ér 2ezer forintot:)
2010. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az egész csomagot kifizetették vele 20 000ért.... Kb kicsivel akciósabb mintha termékenként vette volna, de előállításban még ígyis marha olcsó.


Amúgy meg eleve nem ingyenes, ha 20 000 a szállítás.


Szerintem adjátok el a francba, hogy ellenőrzik le? Sehogy.

2013. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!