Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tiktokon hogy kell letiltani...

Tiktokon hogy kell letiltani személyt, kéretlen tartalmat? Be lehet állítani, hogy milyen témákat mutasson?

Figyelt kérdés
Elég beteg dolgokat láttam már a for youban, de jelenleg a tiktok az egyetlen szórakozásom. Kipróbáltam, hogyha letiltok valakit, csak ő nem lát engem, de én látom a videóit. Erre nincs megoldás hogy én x személyt egyáltalán ne lássam? Felzaklat.

2020. jún. 4. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos, a videónál, ahol a megosztás van, ott van egy ikon, hogy "not interested", (nekem angolra van állítva a telefonom, szóval lehet, hogy neked "nem érdekel" ikont kell keresni). Így kevesebb olyan videót fogsz látni, esetleg amelyik sérti a közösségi elveket, reportolhatod is.

Az, hogy milyen témákat mutasson? Általában a saját nyelved videóit mutatja, de egyébként, ahogy én tudom, a kedvelések/követések határozzák meg.

2020. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!