Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek van és vagy használt...

Valakinek van és vagy használt már flexi wonder locsólót, vagy Bionic force locsolót?

Figyelt kérdés

Gondolkodom valamelyik vásárlásán, és érdekelne a véleménye annak akinek van ilyen, vagy használta már.

Illetve ha lehetséges akkor lehet lenne 1-2 kérdésem.



#Csodaslag
2020. jún. 24. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Flexi vonder bungee van róla egy elemző videó youtubeon.


[link]

2020. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

AZ a baj ez az elemző videó semmit nem elemez, csak fikáz. legalább ha a kezében lenne, és tényleg kipróbálná, de így semmit nem ér.

Ezt azért is mondom, mert most már a bionic force-ról érdekelne vélemény, de olyantól aki használja is. a felxiből sajnos olyan hosszú kellene nekem amilyen nem kapható. darabokból toldva pedig már drága. viszont találtam egy közeli ismerőst aki használja a flexi wondert 2 éve és maximálisan elégedett vele. tehát a fikázós videó az arról szól, hogy T*pSh*p termékeket "kiröhögjük" ami igaz is lehet, mert régen én is ezt gondoltam, de lehet már nem minden olyan gagyi. Mert ahogy mondtam van ismerősöm aki maradéktalanul elégedett a termékkel. szóval a hossza/ára miatt a bionic force érdekelne, hogy van-e aki ténylegesen megvette használja, és hiteles véleménye van róla. Köszönöm :)

2020. jún. 25. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Öhm a fikázás máshol kezdődik.

Látszik, hogy a magyar nép ennyire nincs tisztában a kritika fogalmával. Ami általában negatív, de pozitív is.


Mellesleg lehet működik Marci is elmondja. Meg ugyan azt a megfigyelést mondja el, mint én, csak ő bizonytalanul.

Amit itt levetítenek nagy része a Tescoban landol.

2020. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem akadtam le azon, hogy pontosan meghatározzam egy olyan ember véleményének a meghatározását akinek teljesen irreleváns a mondanivalója.


Másrészt ha valaki úgy kritizál, hogy ki sem próbálja a terméket, de a termék megnevezésén "kétpofára" röhög, mert neki az vicces az szerintem messze nem él meg termérkritika címszó alatt. max reklámkritika, de az meg nagyon nem érdekelt és így végig sem néztem, sőt inkább csak beletekergettem és láttam, hogy ez nekem haszontalan információ.

de szerintem ha valaki figyelmesen elolvasta a kérdésem az láthatta, hogy olyan ember véleménye érdekel aki használta már/ vagy használja. :)

2020. jún. 26. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Tii amúgy nem a termékről van szó, még mindig nem érted.

A reklámról mondanak kritikát, amely tényleg bugyuta.


De látszik, hogy ennyit sem értesz és regényt írsz arról, amit nem is értesz 😆

2020. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!