Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom mondjam...

Mit kéne csinálnom mondjam neki h járjunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik neki is tetszek de nagyon jóba vunk...szinte mindent megosztunk egymással...és se ős se én nem akarjuk elrontani a barátságunkat azzal h ha járunk és ut.szakítunk.. de már több mint 1 hónapja szeretem.
2010. aug. 1. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy próbáljátok ki egy kicsit, ez nem feltétlenül párkapcsonat, hanem csak mondjuk próbáljátok ki! Mint a házasság előtt az összeköltözés, ilyen próba, hogy kibírjátok-e egymás mellett... Sok ismerősöm van, aki ugyanígy volt, és miután teljesen eltávolodtak, megbánták... Egy ilyen próba után barátként lehet "szakítani" csak megnéztétek, hogy működne, mondjuk járjatok vacsorázni, csókolózzatok, stb. legyetek romantikusak, ha működik, vágjatok bele... onnantól már rajtatok és a sorsotokon áll, hogy mi lesz veletek... De sokat segítene, ha elmonanád hány éves vagy :)
2010. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! hát még csak 13 vok ő meg 14 !
2010. aug. 1. 23:04
 3/4 anonim válasza:
hoppá :d szerintem min 3 év mulva térj vissza ilyen kérdéssel :D gyerekek vagytok még bőven ráértek
2010. aug. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom...=) De nagyon szeretem =)
2010. aug. 4. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!