Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kivel kéne elmenjek? Véleménye...

Kivel kéne elmenjek? Véleményekre lennék kiváncsi ti mit csinálnátok?😞

Figyelt kérdés

Összeszedetlen lett, sry:

Új suli(gimi). Van egy animés barátnőm aki bele vitt az animék csodálatos világába. Bár előtte kpop fan voltam. Mind1. Egyre megy.

Van ilyen fanoknak rendezvény és arra mennénk el. Vele mennék el együtt megvenni a mondocon jegyet de neki lehet nincs kivel mennie. Szóval vagy egyedül lenne( amire igazából azt mondta szeret egyedül lenni.(nem csak erre)) vagy lehet a húgával megy.


Nekem viszont rengeteg volt osztály társam/ barátom lessz ott, és van köztük olyan is akikkel nem tartom a kapcsolatott és velük szórakoztatóbb, mint 1 barátnőmmel akivel csak beszélgetni tudunk. Inkább ő beszél én nem tudok miről, ami szintén elég ciki helyzett.


Ha az első barátnőmmel megyek akkor meg nem tudom h tegyem szórakosztatóbbá a dolgott.


2020. júl. 22. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Menj a barátnőddel, és találkozzatok ott a többiekkel, így már sokan lesztek, és jó hangulat lesz, talán a barátnőd is feloldódik majd 🙂
2020. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is fel vetettem már neki, de idegennekkel nem szeret lenni, meg úgy emberek közt sem nagyon csak ha muszáj. Teljesen mások vagyunk. Ő inkább beszélgetős, mi meg a figyelem központosok vagyunk. Tavaly is az első conon egy rakássan csatlakoztak hozzánk. Rengetegen voltunk. 40 fő biztos meg volt🥴
2020. júl. 22. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj a volt osztálytarsaiddal, aztán beszéljetek meg egy időt, találkoztok, kicsit beszéltek, felajánlod, hogy csatlakozzon, ha nem akar akkor visszamész egyedül. Ha annyira nem akarna egyedül lenni, akkor menne alapból veletek. Esetleg, ha lehetséges, "véletlenül" ismerje meg néhány volt osztálytársad azelőtt, pl. úgy, hogy beszélsz előbb velük, megmondod, hol lesztek a lánnyal és ők véletlenül pont arra sétálnak. Így megismerné őket és lehet bátrabb lenne, és menne veletek, így meg neked sem kell választanod.
2020. júl. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap megkérdeztem h menjek-e vele, erre azt mondta: "nem feltétlen vesszem azzal akivel megyek" Szóval lehet nem akar társaságban menni
2020. júl. 24. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!