Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap bográcsos lesz és...

Holnap bográcsos lesz és legénybúcsú,muszájlesz inni alkoholt ,mit tegyek ne legyek rosszul és másnapos sem?

Figyelt kérdés
Fogok inni én is tudom.

#,alkohol,ital,
2020. szept. 18. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Keveset igyál!
2020. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Inni tudni kell 🙂

1.Ne keverd össze az italokat, tehát döntsd el hogy mit iszol és egész este azt idd. Sör és bor, vagy sör es tömény keverékét nem ajánlom.

2.Igyál meg egy pohár vizet két ital között. Egy ismerősöm erre esküszik, amióta ezt csinálja nem beteg másnap.

3. Mondanám hogy állj le ha érzed hogy elég, de ezt csak kevesen tudják betartani. Én igazából nem értem hogy az emberek miért isszák részére magukat, de szerintem ők se értenek engem aki nem teszi🙂.

2020. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Minőségi piát igyál ne pancsot!


A másnaposság a dehidratáció miatt van. Igyál kísérővel. Én pl Jäger őszilét szoktam inni felváltva.

2020. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

2-es jól mondja!

- kell vizet is inni! az alkohol dehidratál, és ezt a mennyiséget vissza kell pótolni. Nem leszel kókatag ha vizet is iszol

- egyfajtát igyál és töményt ne. ha még nem töményeztél és nem bírod akkor hamar ki fog ütni.

- egyél! ha éhgyomorra iszol akkor sokkal hamarabb felszívódik a szesz.

kávét ne igyál. az olyan mintha az autóban egyszerre nyomnád a gáz (kávé) és a féket (szesz). ja és a koffein is dehidratál! szóval egy kávé után is le kell húzni egy 3 decis pohár vizet (és így még kávészagú sem lesz a pofád :D )

2020. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Olyan nincs, hogy akaratod ellenére "muszáj" inni, - vélhetően nem ez a társaság az, amelyik az egyéniségedhez illik.

De ha nem tudsz ellenállni az ivászatnak, akkor a dehidratáción kívül érdemes arra is figyelni, ne kövesd el a hibát, hogy zárt térben fogyasztasz szeszes italt és miután érzed, hogy hat kimész a szabad levegőre. Fordítva is igaz! Ha a szabad levegőn sikerül betankolnod, akkor jól teszed, ha ott is próbálsz meg kijózanodni, - mert ugyanúgy be fogsz akasztani, mint ha bent ittál volna és kimentél volna a szabad levegőre.

2020. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kotelezo alkoholt inni egy legenybucsun sem. Nem is ertem ezt a baromsagot..
2021. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!