Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Miskolci (Tapolca) Juno...

A Miskolci (Tapolca) Juno Hotelt őrzik valamivel? Megtudhatják, ha bemegyünk?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Belehet menni nem őrzi senki de ha kényelmes vagy akkor nézd meg a videót

https://www.youtube.com/watch?v=S4Yx0Z1gIRA

2020. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi vonz ilyen helyekre embereket, mert minden héten van néhány ilyen. Az, ha valami elhagyatott, még nem szabad préda. Tehát elvileg akár őrzik, akár nem, nem szabad bemenni.

De nem is az a kockázat, hogy észreveszik, hanem az, hogy veszélyes lehet. Nem kell, hogy az emelet rád szakadjon, hogy súlyos sérüléseket szenvedj. Én inkább erre ügyelnék, minthogy a lebukástól tartanék.

Csak egy kis apróság: volt munkahelyemen átépítés volt. Az egyik helyen szigeteletlen végű vezeték meredezett. Karbantartó kollégával beszélgettem. Kezében volt egy feszmérő, és csak úgy „bohóckodásból” rámért, és megfagyott az ereiben a vér. 380 V-os vezeték feszültség alatt, hetekig szabadon.

Soha nem tudhatod, hogy egy ilyen hely miféle veszélyeket rejt, ha egy működő üzemben ilyen előfordulhat.

2020. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én azért megyek ilyen helyekre egyrészt videós vagyok másrészt meg ugye a szellemek miatt nyomozgatni Stb:)
ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Persze mindig körbenézünk előtte hogy biztonságos e minden
ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Aztán jöhet a forgatás:)
ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!