Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A részeg emberek mindig...

A részeg emberek mindig igazat mondanak?

Figyelt kérdés
Mert szerintem aki igazán részeg (hogy nem is emlékszik másnap rá hogy miket mondott), az lehetséges hogy igazat mondhat, de aki csak szimplán jól érzi magát, kicsit szédül, és azt mondja részeg, az mondhat marhaságokat, amik nem is igazak, nem? Mi a véleményetek erről?
2007. dec. 17. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy ilyenkor jobban felszabadulnak a gátlások, és elképzelhető, hogy részegen olyasmit is elmond az ember őszintén, amit máskor nem mondana, ezért a mondás, hogy a részeg ember őszinte, meg igazat mond. De szerintem a legtöbben legalább ugyanannyi sületlenséget is összehordanak részegen :))). Az alkohol nem igazmondó varázsszer, úgyhogy nem kell kézpénznek venni amit egy részeg ember mond, lásd például a "Mennyit ittál???" illetve a "Hol voltál?!!" kérdésre adott válaszokat :))))).
2007. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet hagyatkozni egy részeg vallomásra. Még manipulatív is lehet, akármennyire is részeg. Csak annyi valószínűséget adnék egy részeg vallomásnak, amennyit józanul.

Oldja a nyelvet az alkohol, de a fantáziát is!

2007. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én részegen akkorákat hazudok, hogy majd leszakad a plafon (pl. hogy agysebész vagyok, meg vadászpilóta - amúgy lány vagyok), csak úgy, szóval ilyenkor ezeket még el is hiszem magamnak :) De ha valamiről véleményt kell mondani, abban tök őszinte vagyok.
2007. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem igen mert amikor egy ember reszeg nem tud magarol ezert tantorog meg ilyenek szerintem eppen akkor nem tudja tartani a szajat es igazat mond
2007. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem mondanak mindig igazat!! (én is hazudtam már részegen...:P)
2008. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én igen:P
2009. júl. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gkrisz999 válasza:
mia pocsom bocsom akom bakoma van? most kurtam szet egy hete haverommal egy kur*a jo bulit csak mert hot reszeg voltam. A reszegség csak elo hozza az emberbolt az Állatot :DDDD mondjuk neha lehet hogy igazat mond de hogy nem mindig arra meg azt is merem mondani hogy a farkamat ra hogy nem mond mindig igazat egy reszeg ember:DDDDDD
2012. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!