Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Freemail bejelentkezési hiba....

Makray Ádám Gábor kérdése:

Freemail bejelentkezési hiba. Mi a problémna?

Figyelt kérdés
A freemailem nem működik. Amiután bejelentkezek fehér képernyő jelenik meg és nem történik utána semmi. Megpróbáltam más eszközön belépni és ott működött. Mi lehet a hiba?
2020. okt. 30. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"Megpróbáltam más eszközön belépni és ott működött. Mi lehet a hiba?"

Szerinted?

2020. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen értem mire célzol. Más böngészőn már működik szóval nem vészes. De amikor a Google Chrome-ot használom, akkor nem jó. Egy csomószor újratelepítettem a Chrome-ot, de még mindid nem jó azon a böngészőn. Így értettem.
2020. okt. 30. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

Én itt kiszállok.

2020. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Valószínűleg tényleg nem én vagyok a legélesebb, de ha a böngésző okozza a problémát, akkor annak a másik eszközökön is szinkronizálva kéne lennie. És a gép se lehet rossz mivel más böngészőn működik és a többi weboldal működik.
2020. okt. 30. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet a hiba próbál meg írni nekik. Egyébként érdemes váltanod gmailre.
2020. nov. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!