Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 5 napos vízparti táborba mit...

5 napos vízparti táborba mit vigyek magammal és mennyit?

Figyelt kérdés

Ami eszedbe jut mindent írj le, és azt is, hogy mennyit

Lány vagyok :)

Normális válaszokat :)


2010. aug. 14. 11:50
 1/7 anonim válasza:
Hú hát vízpart mellett rengeteg a szúnyog, szóval mindenképpen vigyél szúnyogriasztót (spray), és hogyha nem sátorban laktok akkor éjszakára bedughatós szúnyogölö izét, meg a csípéseket kenegetni antivakarin krémet. Tapasztalatból beszélek :)
2010. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2010. aug. 14. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Zseblámpa, ruhák, melegítő+edzőcipő(ha kirándultok), fürdőruha, papucs, zseblámpa, szúnyogriasztó, Fenistil(vagy amit te szeretsz szúnyog/csaláncsípésre), Ragtapasz, fejfájáscsillapító, Strepsils, Naptej, Panthenol(vagy amit te szeretsz, ha leégsz véletlenül), papír, ceruza, huzat párnához+takaróhoz+lepedő(én szeretek a saját ágyneműmben aludni), kekszek, üdítő/üdítőpor(Boleró a neve), ... többet így hirtelen nem tudok :D Remélem, segítettem :D Ja, és érezd jól magad :D
2010. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok köszi:D
2010. aug. 14. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
meleg ruhát és rövidet is vigyél, fürdőruha, zseblámpa, kártya, pizsama, zsebkendő, szúnyogriasztó, ceruza, toll, papír ( lehet, hogy nem kell, de én mindig viszek), sportcipő, papucs, szandál, esőkabát, hátitáska most hirtelen más nincs az szembe.
2010. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem fényképező,
2011. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

utazótáska:

10 bugyi

5 zokni

1 hosszúfarmernadrág

1 cicanadrág

rövid nadrágok (5-6db)

kb10 rövidfelső (pld ha összekoszolod)

1 szabadidő naci + felső :P

pizsama rövid vagy hosszú bár ha sátorba vagytok inkább hosszú

fogkefe+fogkrém

tusfürdő

telefon

papucs

fürdőruha szerintem 2-3

nasi innivaló bár az elég 2 mert biztos lehet ilyen helyeken venni

hajgumi

fésű

kullancsirtó vagy gyógyszer

ennyi jutott most az eszembe

2011. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!