Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem vagyok...

Miért van az, hogy nem vagyok éhes egyáltalán de enni akarok? Mit csináljak h ne legyen ez az érzésem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
egyél banánt,ilyen könnyű dolgokat.
2010. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igyál vizet. Nekem fél liter víz félórával, órával el tudja tolni az étkezésemet.
2010. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert szomjas vagy (Nem poénkodok, mielőtt még valaki lenne olyan kedves és lepontozna... Néha a szervezet összekeveri ezt a két érzést. Velem is így volt, híztam is vagy 20 kilót, mire rájöttem, mi a baj...)
2010. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsóval kicsit vitatkoznék, mint az utolsó előttiként. Egyeértek abban, hogy keveredhetnek az érzések. Viszont konkrétan evolúciós örökségünknek tartom azt, hogy akkor is ehetnékünk van mikor nem is vagyunk éhesek. Millió éveken át az volt a természetes, hogy ha volt kaja, akkor be kellett zabálni, amennyit csak bírt az ember, mert ha elfogyott, megromlott stb akkor senki sem tudhatta mikor sikerül egy újabb mamutot elejteni pl. Ez más állatokkal ugyanígy van (a ragadozó jellegűekkel, a növényevők könnyebb helyzetben vannak). Ezért hízik el a sok ember szerintem, nem pedig azért mert szomjas. Az ösztönös dolog az, hogy eszik az ember ha van mit. A tudat kontrollja ami megfékezi, hogy ne egyen mindig, mert eszébe jut hogy ettől el fog hízni, ami nem jó. De az ösztönöket nem mindig lehet legyőzni :)
2010. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja. De nincs ezzel gáz, ha le is mozgod. Hát ez az, ami manapság el szokott maradni. És senki ne érezze azért magát rossznak, amit az utolsó írt, miszerint eszünk, ha van mit. Kérdező: könnyen lehet, hogy szeretethiányt, egyéb hiányt próbálsz meg elfedni evéssel. Csókolózás, ölelés hiánya vezető okok. Orális tevékenységre van szükséged - a rágás egyébként is megnyugtat - tudom javasolni a szotyolázást. Jár a szád, de mégsem 'rendes' kaját eszel, nem hízol.
2012. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!