Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a vélemény a 10forintért.hu...

Mi a vélemény a 10forintért.hu -ról? Tapasztalat? . Nem csak ámítás?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg kell vásárolnod a licitálás jogot...

Minden licit után leemelik a számládról a pénzt,ha te nyerted a licitet ha nem:s

Szóval ugye itt 10 forint a licitlépcső


Egy 10.000 ft-os ár eléréséhez 1000x kell licitálni, 200 db licitálási lehetőség 3000ft, az 1000 db licitálás így 15ezer forintba kerül.

Tehát ha az eredeti árát csak megközelíti az ajánlatok ára, már akkor is bőven behozta a termék árát...

2010. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem ez kamu...
2010. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

természetesen kicseszés a lap. többségében robot licitálgat ott, akár felhasználók nélkül is.


elég megnézni a cég címét. ciprus.

ezek a lapok a hülyéknek valóak.

2010. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem.. Köszönöm a válaszokat!

én is arra gondoltam, hogy csak átverés... de bizakodtam benne, hogy nem :D

2010. aug. 20. 13:53
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem is lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatban.:


A befejezett aukció után kiír egy olyat, hogy "BID-ek értéke: 80 490 Ft". Ez mit takar? Kinek, mikor és hogyan kell kifizetni?

2013. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!