Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jobb vagy rosszabb...

Szerintetek jobb vagy rosszabb lesz az idei nyar, mint a tavalyi, koronavirus teren? Vagy kb. ugyanolyan? A virus mennyire lesz sulyos? Lehet lesz normalisan bulizni, nyaralni, kirandulni, stb...?

Figyelt kérdés
A virusra gondok. Szerintem olyan lesz mint a tavalyi, esetleg kicsit jobb. Bizunk benne

2021. ápr. 14. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

"Lehet lesz normalisan bulizni, nyaralni, kirandulni, stb...?"

normálisan?

nem

2021. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Tavalyinal sokkal kemenyebb lesz, nem azonos a helyzet
2021. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

tavaly pont azzal b..tátok el hogy mentetek mindenhová mint a mérgezett egér. Oszt tessék mos itt vagyunk a harmadik hullám kellős közepén.

Jó lenne ha a valagatokon maradnátok kicsit, ha meg mégis elmész otthonról akkor meg vegyél maszkot, fertőtleníts, vigyázz magadra és másra.

A sok idióta kihaénnem, majd én megmondom a vírusnak hova menjen barom miatt tartunk itt.

graulálok nektek.

normális nyaralás talán 2022-ben lesz

telán!!

2021. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3. Mi az h "basztatok el" hat en nem, lehet hogy egyesek igen.


#2. Szerintem juniusban rleri a tetopontot a virus, onnantul jelentosen mrgcsokken, tobb hullam mar nem lesz, augusztus mar fasza lesz es nyar vegen vagy szeptemberben akar veget is erhet a virus. De ez persze csak ha nem bulikaznak, maszkalnak egyesek mindenfele. Tenni is kell erte.


#1. Haat inkabb mar nem mondok semmit, elobb leirtam hogy remelhetoleg jobb lesz. De hat majd meglatjuk...😕

2021. ápr. 14. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Almodozz csak
2021. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak probalok optimista lenni
2021. ápr. 14. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Efott és pl a Fishing optimista kirakták hogy meg lesz tartva.

Nyár végére szerintem az átoltottságtól lecseng az egész.

2021. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ugy legyen
2021. ápr. 15. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!