Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet olcsó régi...

Hogyan lehet olcsó régi prémium órákhoz hozzájutni? Néztem az OLX-t és láttam egy Seikot 10k-ért vagy egy nagyon régi rolexet is 10k-ért (sanszos, hogy kamu) Szeretném megtapasztalni milyen egy luxus óra, de az olcsó (cheesy) úton.

Figyelt kérdés
Így persze nem fogom annyira értékelni, mivel nem fizettem értük több milliót.

2021. ápr. 19. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
OLX-en? Hol? Magyarországon - tudtommal - egyesült a Jófogással. Jó, biztos, más országokban maradt. Nálunk az aukciós oldalakon találkozhatsz ilyen órákkal, ha akad. (Vatera, Jófogás, esetleg FB Marketplace, illetve talán a Galéria Savárián.
2021. ápr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb. 25 éve a feleségem és én kaptunk ajándékba 1-1 Rolex-et. Az ajándékozó nyomban hozzáfűzte, hogy a fia hozta Távol-Keletről, tehát mindkettő hamisítvány. Pontosan mennek.

Egyszer elmentem elemet cseréltetni. Az órás ránézett és csak annyit mondott, hogy tudom-e hogy ez nem eredeti, hanem hamisítvány. Egyszerű ránézéssel megállapította. Majd hozzáfűzte, hogy tudom-e mennyi lenne az ára, ha eredeti lenne. Nem tudtam. Azt mondta (kb. 25 éve), hogy 250ezer Ft. Kb. egy év múlva San Marinóban jártam és egy kirakatban ráakadtam egy Rolexre. Átszámítva t5ényleg ennyi forintra jött ki az ára. Tehát most egy 10-ezer forintos Rolex vagy hamisítvány, vagy nagyon meg van szorulva az illető.

2021. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most egy legalapabb leharcolt Rolex is 600-800 ezer. Újonnan meg 2+ millió a legolcsóbb. Amúgy csapd fel a chrono24-et ott régi Omegákat lehet találni 200-300 ezerért.
2021. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!