Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ez ellen? Valahog...

Mit tehetek ez ellen? Valahogy kezdek "bekattani"?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 3 hónapban elkapott valami furcsa dolog.

Valahogy, minden olyan embere írigy vagyok aki gazdagabb nálam vagy külföldön nyaral

Írigy vagyok azokra akik jómódú családban születtek és semmit se kell tenniük azért hogy elérjék az álmaikat

Röviden minden olyan emberre irigy vagyok aki szerencsésebbek nálam


Régebben ez nem volt így.

Mindíg olyan ember voltam hogy konkrétan nem érdekelt másoknak a sorsa

Tanultam tettem azért hogy később jó legyen a sorsom szeretem azt amit csinálok

Ez így van a mai napig továbbra is tanulok teszek azért hogy én is elérjen az álmaim

Csak valahogy most minden olyan embere féltékeny vagyok akinek jobb nálam

És legbelül tudom hogy semmi okom hogy ilyen legyek

Hisz megvan kezem,lábam van tető a fejem fölött tudom hogy vannak nálam jóval szerencsétlenebb emberek

Jómagam sem tudom mi van most velem



2021. jún. 11. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális,mással is előfordulhat,de ne legyél irigy nincs okod rá,honnan tudod az akira irigy vagy mennyi gondja van az életbe,mert a pénzen kívűl lehet millió más,lehet teljesen sz@r élete is attól hogy pénze van.Ahogy te is mondtad: Hisz megvan kezem,lábam van tető a fejem fölött tudom hogy vannak nálam jóval szerencsétlenebb emberek. Na ez számít sokat.

Nyugtasd le magad kicsit,meg ne lépj fel social mediára egy darabig.

2021. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!